Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor szeretkezes kozben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szeretkezes kozben a parotok elorukkol valami egeszen uj dologgal mire gondoltok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Lassan 10 eve vagyunk egyutt. Nagyon jo a szexualis egyuttlet. Multkor mikor egyutt voltunk a nagy hev kozepette megkerdezte le tudnam e pisilni-hogy tolem ez mennyire all tavol. Nagyon be voltunk indulva. Soha nem kerult meg szoba hasonlo. Gyakran extrem a szex de ilyesmirol meg csak nem is beszeltunk. Szerintetek egyszeruen csak vagyik ra es most merte kerni vagy lehet hogy van valaki akivel meg tuja valositani ezeket az extremebb dolgokat es szepen lassan be szeretne vezetni nalam is!? Jo a kapcsulatunk ..megis egy ideje ugy erzem eljar valahova es nem oszinte ezen a teren. Millioszor beszeltunk mar rola h barmi kivansaga vagya van ossza meg velem mert nem all tolem tavol semmi ami neki jo.. megis azt erzem nem mer oszinte lenni velem. Szerintetek elkepzelheto h mashol kieli a hajlamait es fokozatosan vezeti be itthon ? Mert egyebkent semmi gond nincs velunk tenyleg jol megvagyunk tehat elhagyasrol szo nincs.. Bocsi h kicsit hosszu lett.
2016. ápr. 13. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ti rohadtul nem vagytok jól meg. Csak te hiszed azt.
2016. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

hmm

én örülnék neki ha előkapna valami ujjat már

de neki a sima alap szex is megfelel - sajna

2016. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szimplan vannak vagyai amiket 10ev utan is kicsit kellemetlennek erezhet. Nem hinnem hogy eljar mashova ha ez tenyleg igaz amiket leirtal. Ha vannak ilyen vagyai akkor probald meg elohozni belole mintha te akarnad hogy csinaljatok es lehet hogy minden viselkedesi formaja visszaesik a regi kerekvagasba. Egy probat meger
2016. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hasonlók vagyunk mi is, én is sokszor ki akarok próbálni új dolgokat és szerencsére párom a legtöbbre nyitott.

Nem mondom, hogy életében mindig erre vágyott, mert 10 év alatt ha még nem jött fel, akkor szerintem csak futó vágy.

Nekem is van, hogy valamiért ráállok egy fantáziára heteken keresztül és amikor kipróbáljuk, rájövök hogy nem is tetszik élőben és akkor teljesen el is múlik.

2016. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ha van valami új az mèg izgalmasabbá teszi ...

De az is benne van hogy szégyeli előted és máshol keresi meg

2016. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megcsalna akkor nem akarná otthon is ugyan azt bevezetni! Ez 100%.


Lehet h csak mostanában érezte úgy h érdekes a lepisiléses dolog :) De lehet h már régóta próbálja kinyögni csak nem meri... szerintem ez még belefér ha nem áll távol a fantáziádtól, ha nem tartod undorítónak :)

2016. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te mit léptél? lett belőle valami?
2016. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit, mi rendszeresen újítunk. Az embernek idővel változik az ízlése, ez teljesen rendben van így.
2016. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!