Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltak már hasonló félelmeitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már hasonló félelmeitek?

Figyelt kérdés
A barátomnak soha nem volt barátnője még, én vagyok az első. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt, viszont azelőttről elég rég ismerjük egymást. Már volt petting többször, megismertük egymást, nagyon jól. A múlthéten megkérdezte hogy következőkor nem csinálunk-e valami komolyabbat (persze értettem a célzást) én azt mondtam kicsi hezitálás után hogy de. Felkészültem rá, és én is nagyon szeretném. Viszont attól félek hogy esetleg nem leszek elég jó. Nektek is voltak hasonló félelmeitek?

2016. ápr. 10. 13:56
 1/1 anonim válasza:

Ettől nem kell félni!

Ha szeret,akkor elfogad olyannak amilyen vagy! :)

Barátomnak én vagyok a 2.baránője és mi is azt hittük hogy elbénázzuk. De nem.

Ha meg nem vagy neki elég jó vessen magára ha ezek után elhagy :p

2016. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!