Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk. Nyalas kozben a partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Nyalas kozben a partner pisil, probaltatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy teteszett? Szvsz nem rossz.
2017. aug. 18. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csináljuk és nagyon élvezzük! Általában előjáték,de van amikor szex közben,ha éppen úgy jön ránk az inger. Máskor meg levezetésként és mindig hatalmas orgazmus a vége!A pisiszex sem undorítóbb mint lenyelni a spermát - ahogy már írta is valaki. Szexben amúgy is mindent szabad, ami mindkét fél örömére történik.
2017. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jó is az a pisiszex :D Adni és kapni egyaránt élvezet!
2017. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bartholin mirigyek - google!


Az nem pisi!

2017. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13-as az egeszen mas. nem arrol beszelunk es nem is lehet osszeteveszteni. Szerezz benne tobb tapasztalatot! :-)

Ezt termeli a Bartolin mirigy

[link]

[URL= [link]

2017. aug. 21. 06:36
 15/17 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatom.



[link]


"nyolcvanas éveinek végén kutatásokkal bizonyították be azt, hogy a női kéjnedvnek nagyon kevés köze van a vizelethez: csupán annyi, hogy néhány esetben a vizelettel keveredve távozik a húgycsövön át, ám összetevőit illetően egy teljesen önálló anyagról van szó. ..... kéjnedv megjelenése az ún. Bartholin-mirigyeknek köszönhető, amelyek a hüvely síkosságáért felelős anyagot is termelik. Ám maga a "spricc" nem a hüvelyen át, hanem a húgycsövön keresztül távozik - hasonlóan a férfiak ejakulációjához."

2017. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15-os.Miert hoztad ezt fel? A pisirol volt szo. Teljesen mas tema. Tudom a kulonbseget :-)

Nyaltam nem egyszer "ejakulalo" puncit. Az a nedv pedig vagy feher, vagy olyan mint a kepen lathato, de nem tul jelentos mennyisegu ( kevesebb mint dl). Igen vannak olyan nok akik, ha oriasit elveznek "osszehugyuzzak" magukat ;-) de ez ritka.

Lepj inkabb a tettek mezejere, hatha talalsz ilyen lanyt :-)

2017. aug. 21. 16:33
 17/17 anonim ***** válasza:

Találtam. Régen.


Nekem az nem fér a fejembe hogy nemi izgalomban hogyan lehet vizelni. Nekem ez az inger olyankor teljesen zárva van. Szóval nyalás közben is, izgalomban van a nő. Akkor mégis hogy mehet ez párhuzamosan?

2017. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!