Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartner miért foglalkozi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartner miért foglalkozik a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

miért beszélget a másik gyerekeivel? miért hoz nekik bármit (csoki, üdítő, süti vagy bármi)? miért simogatja meg, fogja meg a kezét?

(nem arra gondolok, hogy peofil, hanem nemértem)


2017. aug. 17. 15:33
1 2
 11/19 Erika.Csavaros ***** válasza:
Kit neveztek ti szexpartnernek és miért? Sok csaj azt gondolja komoly/tartós kapcsolatban él,azt éppen a pasik zöme félre mászkál (vagy éppen a nők egy része) mellettük az milyen kapcsolat is? Az hogy a 30 feletti korosztály esetén egy kapcsolatban megy a "puhatolózás" azt hova is sorolod? A szexpartner kinél mit jelent? Ugye hogy tág a fogalom és nem behatárolható? :-)
2017. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
a szexpartner az, akivel a szex miatt találkozok (nekem). de a gyerekeket nem akarnám belekeverni, bár megtettem. tudom, hogy hibáztam, de ő meg partner benne...
2017. aug. 17. 18:03
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor szexeltek, amikor otthon van a gyerek? Elvonultok a másik szobába? Azért egy szexkapcsolatot nem mutatnék be a gyerekemnek.
2017. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
itt alszik, megyunk ide-oda egyutt (nem ugy, hogy o fizet nekunk)...beszélgetnek... a gyerek 8 éves amúgy.
2017. aug. 17. 20:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez azért màr lassan tobb mint szexkapcs...
2017. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor mi? :)
2017. aug. 18. 09:00
 17/19 anonim ***** válasza:
ITT màr nem csak az van hogy dugtok azt jóvan, gondolom érzelmek is megjelentek
2017. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolat a szexről szól,maximális tiszteletet,empátiát,alkalmazkodást,de minimális egymás êletébe avatkozást jelent.És általában két ember bizalmas kapcsolata,ami csak köztük zajlik.Ha rz többről szól már felülemelkedik a szexkapcsolat fogalmán.
2017. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert emberből van, a gyerek pedig nem érti mi az hogy szexpartner, és ő másként viszonyul hozzá mint te. Nem várhatod el hogy a gyerek érdeklődését elutasítsa csakmert neked úgy tetszik.

Még az is lehet h tetszel neki és teszene neki több is, vagy egy komolyabb kapcsolat.

2017. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!