Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinder tényleg szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder tényleg szexpartner kereső leginkább?

Figyelt kérdés

Egy csomón mesélték már nekem ismerősök is hogy milyen könnyen összejönnek ott első vagy második találka alkalmával szexelni csajokkal. Tényleg igaz ez? Vagy mennyire gyakori? Meg most ezt hogy kell elképzelni hogy pl " szia szexelünk?" És akkor "igen" vagy mi? xD

Vagy utalgatnak egymásnak?

18-25 korosztály érdekelne. Fiuk is lányok is válaszolhatnak.

Kort és nemet is légyszi



2017. aug. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
nem kell mindent elhinni.. szerintem 20bol max egy csaj akkor r banc, hogy ennyi ismeretseg utan dugjon valakivel. a haverjaid menozni akarnak, ennyi.
2017. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem is közösségi szájt... illetve, szexközzöség.
2017. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz ugyan, hogy én 32 vagyok, de valóban volt olyan nőci, akit ott ismertem meg és dugtunk párszor...

Viszont az is igaz, hogy a csajok 98%-a nem azért van fenn...

Mindenkitől megkérdeztem mindig burkoltan, de tényleg ez az egy volt eddig a 2 év alatt, akivel el is jutottunk addig, pedig sok csajjal beszéltem már a Tinderen, de a legtöbb lekopott magától pár beszélgetés után...

Mondjuk a túlnyomó nagyobb többség meg match után megkukul és én hiába köszönök előre azonnal meg hiába írok rá normálisan, 80% még visszaböfögni se képes, nemhogy válaszolni ha írok vagy kérdezek...

Csak tudnám, hogy akkor mi a j büdös fenéért jelöl be, ha mégsem akar írni?!

De nem arról van szó, hogy én vagyok türelmetlen, mert általában 1-2 hétig várok és 1-2 naponta újra írok meg köszönök, de mégis semmi válasz...

Volt akire 2 hónapot vártam, aztán mérgemben én töröltem már...

Idióta hp. -.-

2017. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Osztom az előző válaszoló véleményét, nekem is az a tapasztalatom hogy a csajok 98%-a nem szexet keres. Nekem összejött 2, mindkettő jó volt, de 100+ matchem már biztosan volt.
2017. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nok nem KERESNEK szexet, nekik ez kereses nelkul is barmikor megadatik, ha akarjak. meg egy kevesbe szep lany is dughat atlagon feluli fiuval, ha annak epp hianya van, mert hat a lyuk az lyuk. van ilyenre is pelda... szoval nekik komoly kapcsolat kell, azert, hogy szexet kapjanak, nem kell tinderezgetniuk ismeretlenekkel, eleg, ha szolnak egy havernak, jo ismerosnek, elmennek egy buliba:D
2017. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jam, én is eddig 3 db nőt láttam akik kiírták, hogy nem keresnek semmi komolyat, hanem.....

Egyébként ugyanazt látom mint amit a 3-as leírt: Nagyon sok leírja a "te írj elsőnek mert én nem fogok kezdeményezni" rinyát, de hiába írok, nem válaszol. Ott van kontaktok között, hogy párba álltunk, de néma... Namost ezzel mi a Zistent lehet kezdeni? törölni max...

2017. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!