Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogyan vélekedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan vélekedtek magatokról? Értetek a női testhez? Kielégítitek a partnereteket maximálisan?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 23:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalat h 100 pasibol ha 1 ert a noi testhez az mar jo arany

A legtobben abszolute nem tudjak h hogyan kell egy nohoz nyulni

Sietnek onzoek csak az orgazmus a cel lilajuk nincs a patti.grol az elojatekrol ... Es nem is emlitem az utojatekot, vegez felall es tavozik vagy alszik ..

2017. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Öszintén csak megpróbalom maximalisan teljesiteni a feladatom és igyekszek kielégiteni partnerem !
2017. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én mikornelőször nyaltam ki sajt aktusnelőttnelélvezek. Olyanak tartom magam amilyennek akkornismondtak
2017. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindig azon vagyok, hogy a nőnek is a legjobb legyen. Remélem sikerül. Bár bevallom én is gyakran félek, hogy nem annyira sikerül ahogy szeretném, de az utolsó néhány alkalommal amikor volt szerencsém partnerhez, jó volt nekik :)
2017. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Diavolino44 ***** válasza:

A noi test egy miszerium ugyanugy ahogy a ferfi test is az.

Van aki konnyen felizgul, van aki nem.

Van akinek van csiklo-ingerelt orgazmusa van akinek nincs

Van aki elelvez analis szextol, s van aki nem.


Nem hiszem, hogy olyan tul jo vagyok, de van szam hogy megkerdezzem, hogy, jo neki. Mit szeret, mit csinaljak maskeppen.

2017. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 33/6 válasza:
Hát, igyekszem mindent megtenni. Volt olyan hölgypartnerem, akit könnyű volt extatikus orgazmusba juttatni (nyüszítős, remegős, esetleg zokogós volt), és volt, akit egyáltalán nem - sajnos. Ha a partnereddel szerelmesek vagytok egymásba, akkor asszem sima ügy, anélkül nehéz ügy. Szerintem nagyon nagy százalékban a lány lelkiállapotán múlik a siker, akkor is, ha a pasi konyít a dologhoz. Nincs is talán jobb érzés, mint mikor biztosan tudja egy pasi, hogy a nőnek igazán jó vele. Persze a női nem néhàny képviselőjével volt szerencsém szerelmeskedni csak, de részemről állandó igyekezet, hogy a nő "csúcsra legyen juttatva".
2017. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kanos pasik irjatok nekik! Nagy ribi a csaj es szeret dugni!
2017. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Volt dolgom pár Nővel,és a legtöbbnél az volt a célom,hogy először Neki legyen jó...S ezért mindent meg is tettem...Nem kérdeztem meg,hogy milyen volt,hiszen éreztem,tapasztaltam ha jó volt Neki...S mivel minden Nő más,így nincs biztos recept a "hozzáértéshez"...ezt ki kell tapasztalni..s lehet fejleszteni... ;)
2017. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!