Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen pózban találjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen pózban találjátok a legvonzóbbnak a partnereteket? És miért pont az? Mondjuk mi az, amit láttok úgy és a legvadítóbban hat rátok? 21/n

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi :-)

2017. márc. 24. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

kutyapózban ösztönösebben vadító, a látvány miatt

misszionárius pózban meg az ölelés lelkileg dob rengeteget


24F

2017. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Amikor hanyatt fekszik és a lábai a nyakamban vannak. Vagy a kutya.

Azért mert nagyon izgató látványt nyújt számomra a szépen kidomborodó punci!

27/F

2017. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Fejjel lefelé kikötözve. Mert csinálhatok vele, amit akarok!
2017. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha az ágy végén lévő tükörben látom, ahogy megmászom és átkulcsolja a lábaival a derekamat. Kutyában is nagyon izgató, illetve fordított lovaglóban háttal nekem, közben csöcsörészhetem is ezerrel és a hátát csókolgathatom, csiklót izgathatom. Akkor az is, ahogy a lábai a nyakamban vannak és mélyen a szemeibe nézhetek, főleg eldurranás pillanatában. Amazon pózt is imádom. Fú, reggelig sorolnám, egyébként az is nagyon jó, ha féloldalasan hátulról tolom, és látom, simogatom a szép meztelen idomokat (csípő, derék, dudák, popsi stb).
2017. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Háton fekve széttárt lábakkal.
2017. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Lovagló póz, ahogy a mellei hullámoznak az arcom előtt és vadul lovagol rajtam, illetve tudunk ölelkezni is. 29/F
2017. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hátulról és hátulról lovagoló.
2017. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

A szerelmem minden pózban egyformán vonzó lesz. :) De, hogy melyik izgat leginkább - így elképzelés alapján, tapasztalat hiányában:

( Igazából főleg két-3 dolog ami bejön egy női testen ilyen szempontból, úgyhogy... )

Szemből lovagló: mellek, comb, csók + átölelve, ha egymásnak simul a testünk

Hátra fekve széttárt lábakkal: Szintén mell, comb, csók

Hasra fekve összezárt lábakkal, hátulról, de nem fenékbe: Popsi, combok ahogy az enyémhez simulnak

Háton fekve, lábak a nyakamban összezárva: ugyan csak combok ahogy a felső testemhez érnek, ja itt főleg ez + markolászással


Hirtelen ezek jutottak eszembe. :) Szerintem élesben ugyan így tetszene, ezek így vonzanak.


23/f

2017. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A btom azt imádja ha hanyatt fekszik és én fölé állok és LASSAN a szájára ereszkedek. (Volt, hogy minden egyéb nélkül igy elélvezett.)
2017. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Háton fekve, a lábai széttárva és felhúzva.

23/F

2017. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!