Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Én 19 leszek ,bő 2 hónap múlva.A pasi 28 éves.Apujának van egy qrva menő helye.Ami az övé is.Nagyon szép lakásuk van.Mindig pörög,mindig megnevetett,egyszóval minden egyben,minden piámat állja vesz nekem pizzát.Fényűzés,csillogás erre vágyok,elvisz Olaszországba is lehet,és ők a város krémje..aránylag a szex is jó volt vele,bár akkor kicsit mindketten ki voltunk..csak az a gond néha" szed ezt azt"már rég csinálja...nemtudom most is irt de olyan össze-vissza potyogte hogy lehet megint valamit..másrészről nekem most guríznem kell hogy legyen pénzem egy pékségbe dolgozok az errettsegit is félig fejeztem csak be a szakmám nincs meg .. és szeretnem ha valaki szép ruhákat ékszereket venne nekem..ha elvinné nyaralni és étterembe járnék vele meg szép elegáns menő klubokba mint az övek meg ha elvinne innen...igy is sokan azt beszélik a testembol elek...de megérdemlek egy ilyen pénzes pasit..és mikor egyszer túl sokat ittam akkor is o volt mellettem es nem engedett el fogta a kezem,es azóta is keres étterembe hív..meg kezdeményez
2017. aug. 13. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy "kihasznál"? Te nem használod ki őt? Vagy igazából az a kérdés, hogy melyikőtök használja ki jobban a másikat? Nem lehet, hogy összességében te jársz jobban, és nem korrekt kihasználásról beszélni ezek után (visznek külföldre, menő kubokba, fizetik az italodat, ételedet, ruhákról és ékszerekről írsz, és eddig csak egyszer kellett szexelned vele, ami szerintem akkor is megtörtént volna, ha nem kapsz érte semmit)?


Komolyan kérdezem: a leírtak után hogyan lehetséges kihasználásról beszélni? Hogyan fordulhat meg ez a szó egy lány fejében ezek után? Vagy ha meg is fordul: tulajdonképpen mit jelent ez női nyelvről lefordítva?

2017. aug. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
na az ilyen hulye 3,14csak miatt mondjak, hogy a noknek csak a penz kell, aztan a normalisaknak nem hiszik el a pasik, hogy oket ez nem erdekli.....
2017. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akinek pénze van mindig az diktál!!! Vagy is ő azt kap meg akit csak akar.Ha megcsalna is majd el kell nézned ha ebben a fényűzésben akarsz élni,mert ha nem el lehet menni. Akinek pénze van megteheti,és meg is teszi.Sosem leszel 1-en rangú fél a nulla szakmáddal,csak míg élvezi hogy veled van,aztán ha megun,szia.Főként ha érzi is hogy csak a pénz a csillogás érdekel szépen ki is használ,de igazából 1 ilyen lány meg is érdemli.
2017. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Trollllllll.....vagy b.dös kis c.afka...döntse el ki- ki belátása szerint. Pfujjj.
2017. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Marhára átlátszó trollkodás ez, kérem.
2017. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Olyan össze-vissza potyogte lehet hogy lehet megint valamit...


Mert te nem beszélsz össze vissza, mi?

2017. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!