Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Én 19 leszek ,bő 2 hónap múlva.A pasi 28 éves.Apujának van egy qrva menő helye.Ami az övé is.Nagyon szép lakásuk van.Mindig pörög,mindig megnevetett,egyszóval minden egyben,minden piámat állja vesz nekem pizzát.Fényűzés,csillogás erre vágyok,elvisz Olaszországba is lehet,és ők a város krémje..aránylag a szex is jó volt vele,bár akkor kicsit mindketten ki voltunk..csak az a gond néha" szed ezt azt"már rég csinálja...nemtudom most is irt de olyan össze-vissza potyogte hogy lehet megint valamit..másrészről nekem most guríznem kell hogy legyen pénzem egy pékségbe dolgozok az errettsegit is félig fejeztem csak be a szakmám nincs meg .. és szeretnem ha valaki szép ruhákat ékszereket venne nekem..ha elvinné nyaralni és étterembe járnék vele meg szép elegáns menő klubokba mint az övek meg ha elvinne innen...igy is sokan azt beszélik a testembol elek...de megérdemlek egy ilyen pénzes pasit..és mikor egyszer túl sokat ittam akkor is o volt mellettem es nem engedett el fogta a kezem,es azóta is keres étterembe hív..meg kezdeményez
2017. aug. 13. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágysz, akkor csinálja neki egy gyereket és éljetek "boldogan". Addig míg meg nem unja a testedet.
2017. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kihasznál, de így is többet költ rád, mint az eddigiek, nem így van?
2017. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Pont egy ilyen kis ribi cica kellene nekem is! Aki egy kis kényeztetésért cserébe néha néha a kedvemben járna! És én még csak nem is cuccozok.. . Igaz, már nem is 28 vagyok.. .
2017. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
asszem ez a sztori is volt már párX...
2017. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
meséld már el miért érdemled meg :D
2017. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ramone ***** válasza:
100%
Ha annyi pénzed lenne ahányszor ezt kiposztoltad már rég nem kellene másokon lógni...
2017. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

csak szúrja a gombás likad mikor nem talál másta faxára, ne gondolj másra, amiket leírtál meg ahová elvitt stb pizza stb....ezek csak xaros aprópénzbe kerülnek, ezért kap valakit a faxára tuti megéri neki.

De sosem leszel a felesége nyugi nem fog megkérni.

2017. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

igy is sokan azt beszélik a testembol elek.


Ami igaz is. Szűk kis cuncukádért cserébe kapsz ezt azt.

Neked nem pénzes pasid van, hanem apuka tékozló fiúcskája. Nem ugyanaz. Ne keverd. Ugye tudod mi lesz a vége ha esetleg a menő klubbocska bezár.

2017. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sperma buta ember vagy pasztmek...
2017. aug. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Atyaisten, mik vannak...
2017. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!