Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ugy mutatott be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ugy mutatott be az ismeroseinek, hogy o itt a "baratnom" amikor csak szexkapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Par honapja,hogy a baratom akivel szexkapcsolatban vagyok...vagyis csak en gondolom igy..

(De semmi tobb nincs koztunk nincsenek erzelmek ) elhivott moziba, vagy kerte,vagy egyutt toltottuk az egesz delutant. Ugy erzem baratkent tekinthetek ra, oke most meg ugyan ugy szexelunk es nagyon tetszik, vonzonak tartom, de parkapcsolatom nem volt meg es nem most akarok pont vele akivel ilyen jo lett a viszonyom. ( ezt neki is mondtam sajnos nem akar megerteni )Fontos nekem nagyon,szeretem ot baratkent. Azt gondoltam o is igy erez. Voltunk egy gyors etteremben es a varosban talalkoztunk a baratom par haverjaval, ismeroseivel akiknek ugy mutatott be,hogy a "baratnom". Kidullett szemekkel neztem ra, nem vagyok a baratnoje. Eleg lett volna annyit mondania,hogy egy baratja vagyok es pont. Kiakartam javitani, de tok zavarban voltam es meglepett amikor atkarolt es szajon puszilt az ismerosei elott. Kesobb szoltam neki,hogy ezt tobbet ne, es nem ertem miert csinalta ugy hogy magyarazatot varok. Kinevetett es mintha amnezias vagy fogyatekos lennek ugy kezdte el mondani,hogy de hat mi egyutt vagyunk, a baratnoje vagyok, most miert vagyok ezert merges ra? Hiaba kertem,hogy ezzel ne viccelodjon es o is jol tudja,hogy nincs koztunk semmi, soha nem mondta hogy szeretne engem vagy kapcsolatot akarna. Harom eve tart az egesz, negy honapja koltoztem hozza, DE CSAK baratok vagyunk!! Igazabol elotte csak havonta 2x talalkoztunk, mert messze laktam tole. Most mar dolgozom es kozos dontes volt, hogy akkor bekoltozok hozza. Nagyon jo vele lenni, teljesen egy huron pendulunk, csak az elso egy het volt nehez ...megszokni,hogy rendmanias es tele tomi a hasamat kajaval,egyutt fozunk, a takaritast pedig egy tablazat szerint csinaljuk. Mindenkinek mas a feladata, neha van veszekedes, de apro dolgok miatt amugy meg nagyon kedves es imadom ot, orulok,hogy vele lehetek, de nem akarok parkapcsolatot. Ezt neki is mondtam. Megis szerinte mar reges regen kapcsolatban vagyunk es azota felbatorodott szerintem. Szinte megszokassa valt nala,hogy kezen fogva menjunk, de szolok neki es nem erolteti. Mar becenevet is adott nekem kb egy hete ami szerintem nevetseges es azota mashogy sem szolit csak "galambnak" "galamb" "galambom".Most komolyan errol kinek mi a velemenye? Hogyan beszeljem meg vele,hogy nem lehetunk es jelenleg sem vagyunk parkapcsolatban? Hozzateszem nem reg mar eldurrant egyszer az agya es tok komoly lett a kiabalas szelen volt, mert szoltam neki,hogy ne eljen tevhitben es tartsuk magunkat ahhoz amit anno megbeszeltunk. Igy hogy egyutt elunk mar most nem akarok feszultseget es haragban lenni vele vagy megbantani. Mellesleg nem is tudom..szerintem nem szerelmes velem, csak alapbol olyan termeszet aki kedves,baratsagos. Mar az ismerkedesunk a szexkapcsolatunk elejen is ilyen volt es azt azert tudtam,hogy fontos lehetek neki, de szerelmes nem lehet es o is baratkent tekinthet ram, de megis miert mondogat akkor ilyeneket? Nekem mar a hocipom kivan ezzel es nem tudom hogyan beszeljek vele errol, felek,hogy megbantanam nagyon. Mindent megbeszelunk vele, vagyis en CSAK VELE merem megosztani a dolgaimat, de most nem merek lepni mar.


22/L, 25/F



2017. aug. 9. 08:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan úgy éltek, mint egy pár és ő ez miatt gondolhatja így. Én úgy képzelnék el egy szexkapcsolatot, hogy találkozok vele egy héten kétszer, max. 4-5 órát töltök vele, a szexszel együtt és ennyi.
2017. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!