Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ugy mutatott be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ugy mutatott be az ismeroseinek, hogy o itt a "baratnom" amikor csak szexkapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Par honapja,hogy a baratom akivel szexkapcsolatban vagyok...vagyis csak en gondolom igy..

(De semmi tobb nincs koztunk nincsenek erzelmek ) elhivott moziba, vagy kerte,vagy egyutt toltottuk az egesz delutant. Ugy erzem baratkent tekinthetek ra, oke most meg ugyan ugy szexelunk es nagyon tetszik, vonzonak tartom, de parkapcsolatom nem volt meg es nem most akarok pont vele akivel ilyen jo lett a viszonyom. ( ezt neki is mondtam sajnos nem akar megerteni )Fontos nekem nagyon,szeretem ot baratkent. Azt gondoltam o is igy erez. Voltunk egy gyors etteremben es a varosban talalkoztunk a baratom par haverjaval, ismeroseivel akiknek ugy mutatott be,hogy a "baratnom". Kidullett szemekkel neztem ra, nem vagyok a baratnoje. Eleg lett volna annyit mondania,hogy egy baratja vagyok es pont. Kiakartam javitani, de tok zavarban voltam es meglepett amikor atkarolt es szajon puszilt az ismerosei elott. Kesobb szoltam neki,hogy ezt tobbet ne, es nem ertem miert csinalta ugy hogy magyarazatot varok. Kinevetett es mintha amnezias vagy fogyatekos lennek ugy kezdte el mondani,hogy de hat mi egyutt vagyunk, a baratnoje vagyok, most miert vagyok ezert merges ra? Hiaba kertem,hogy ezzel ne viccelodjon es o is jol tudja,hogy nincs koztunk semmi, soha nem mondta hogy szeretne engem vagy kapcsolatot akarna. Harom eve tart az egesz, negy honapja koltoztem hozza, DE CSAK baratok vagyunk!! Igazabol elotte csak havonta 2x talalkoztunk, mert messze laktam tole. Most mar dolgozom es kozos dontes volt, hogy akkor bekoltozok hozza. Nagyon jo vele lenni, teljesen egy huron pendulunk, csak az elso egy het volt nehez ...megszokni,hogy rendmanias es tele tomi a hasamat kajaval,egyutt fozunk, a takaritast pedig egy tablazat szerint csinaljuk. Mindenkinek mas a feladata, neha van veszekedes, de apro dolgok miatt amugy meg nagyon kedves es imadom ot, orulok,hogy vele lehetek, de nem akarok parkapcsolatot. Ezt neki is mondtam. Megis szerinte mar reges regen kapcsolatban vagyunk es azota felbatorodott szerintem. Szinte megszokassa valt nala,hogy kezen fogva menjunk, de szolok neki es nem erolteti. Mar becenevet is adott nekem kb egy hete ami szerintem nevetseges es azota mashogy sem szolit csak "galambnak" "galamb" "galambom".Most komolyan errol kinek mi a velemenye? Hogyan beszeljem meg vele,hogy nem lehetunk es jelenleg sem vagyunk parkapcsolatban? Hozzateszem nem reg mar eldurrant egyszer az agya es tok komoly lett a kiabalas szelen volt, mert szoltam neki,hogy ne eljen tevhitben es tartsuk magunkat ahhoz amit anno megbeszeltunk. Igy hogy egyutt elunk mar most nem akarok feszultseget es haragban lenni vele vagy megbantani. Mellesleg nem is tudom..szerintem nem szerelmes velem, csak alapbol olyan termeszet aki kedves,baratsagos. Mar az ismerkedesunk a szexkapcsolatunk elejen is ilyen volt es azt azert tudtam,hogy fontos lehetek neki, de szerelmes nem lehet es o is baratkent tekinthet ram, de megis miert mondogat akkor ilyeneket? Nekem mar a hocipom kivan ezzel es nem tudom hogyan beszeljek vele errol, felek,hogy megbantanam nagyon. Mindent megbeszelunk vele, vagyis en CSAK VELE merem megosztani a dolgaimat, de most nem merek lepni mar.


22/L, 25/F



2017. aug. 9. 08:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez úgy hangzik, mint akik együtt élnek... Mint egy pár.

Akivel szexelek csak, azzal nem osztom meg a bevételem, nem lakok vele együtt, nem főzöcskézünk, nem barátozunk együtt..

Ha szexelünk csak, akkor feljön/felmegyek és dugunk és hazaballagunk. Vagy...nagyon esetleg együtt "alszunk" (tehát szexelünk hajnalig :D )

ez az én véleményem...:) 22 vagyok...és lány. :)

2017. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
amúgy...szerintem többet érez. ezt csak őszintén átbeszélve lehet megoldani.
2017. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen csak hogy nekem a baratsaga sokkal fontosabb mint egy parkapcsolat ami ugysem orokre szol, mert valami miatt ugyis szakitas lenne a vege. Baratkent viszont mellettem lehetne mindig ahogy most is, mar jo ideje csak ha o most kitalalja hogy tobbet akar akkor en vagyok a h*** p**a. Pedig mindketten csak szexkapcsolatot akartunk. Nekem parkapcsolat sosem fog kellenni, nem tart orokke. Akkor meg mi ertelme? Elvesziteni valakit akit nagyon szerettem.es ezt kb 3x 4x megelni az egesz eletemben. Inkabb nem! Ezert baratok maradhatnank meg ugy ertve hogy nem lenne kesobb szex sem. Akkor is barat maradhatna. A kapcsolatnak szamomra semmi ertelme nincsen.
2017. aug. 9. 10:06
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen vagy még a gondolkodásmódod alapján. Miért gondolod azt, hogy a párkapcsolatok mindenképp véget érnek?

Egyébként meg ahogy azt már előttem is írták páran, ez már most is rendes kapcsolatnak tűnik, csak nem mondtátok ki.

2017. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Férfi szemmel, ha egy scrácról azt hallom, hogy lelki barátként plusz szexpartnerként kezel egy csajt, akkor lenézem. Szerintem a srác nem akar ebben a férfi szemmel sunyi szerepben lenni. Miért nem jó Neked az, hogy külvilág párkapcsolatnak lásson Titeket? Egy csomó ember nálatok sokkal autonómabban él (külön laknak, hetente egyszer-kétszer mennek együtt valahova, vagy bújnak össze), úgy hogy közben nyíltan felválallják, hogy járnak egymással. Egyébként meg sok párkapcsolat végződik úgy, hogy exek jóban maradnak, sőt néha még szexelni is összejárnak.
2017. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez már a 3. ilyen kérdés, amit az oldalon látok.. A pasi bele van zúgva a csajba, aki meg nem meri felvállalni az érzéseit...

Testileg vonzódsz hozzá, lelkileg is egy húron pendültök, akkor miért baj, ha a külvilág felé és kinyilvánítjátok a kapcsolatotokat!? Mert hiába tagadod abban vagytok. A szexkapcsolatban nem élnek együtt, nem "lelkiznek", nem randiznak, mint ti! A barátok meg pláne nem így viselkednek egymással!

Hát hogy vallaná be szerencsétlen srác az érzelmeit, ha te állandóan leoltod!? Próbálja ő a maga módján a tudtodra adni (lásd barátnőként bemutatás), de tőled mindig csak ellenkezést lát.

Szerintem próbáld meg átgondolni, hogy mit is érzel igazán iránta, tedd félre ezt a "nem akarok párkapcsolatot, mert összedől a világ, ha vége" gondolkozásodat! Szegény srác se küzdhet a végletekig egyedül, kettőtökért!

Amikor a srác részéről (és részedről is, hiába tagadod) beférkőztek a komolyabb érzések (és a szex) a kapcsolatotokba, onnantól megpecsételődött a "barátságotok".

Ha a barátod egyszer beleun a felesleges próbálkozásba, akkor vége lesz a kapcsolatotoknak, mert ő se akarja majd tovább kínozni magát, ha nem lehet igazi párkapcsolatban veled. Így tehát ha kapcsolat-ha "barátság", ugyanolyan végkifejlete lehet.


Belinkelem a 2 korábbi hasonló kérdést, kívülállóként talán kicsit rávilágít a dolgokra :) :


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2017. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a srácnak, ti már régóta egy pár vagytok. Egy húron pendültök, együtt laktok, mindent együtt csináltok, SZERETITEK EGYMÁST. Ne légy buta, engedj a fiúnak, ha nem engedsz, el fogod veszíteni.

F

2017. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Hulye liba magatartas. Miert csinaltok olyan programokat es laktok egyutt ha csak szexkapcsolatban vagytok? Ha meg ennyire ellenzed es nem vagy szerelmes akkor kozold vele komolyan, normalisan, hogy te bizony nem erzel semmi tobbet baratsagnal es nem vagytok egyutt. De gyanitom a fiu mar beled esett szal valszeg lottek a baratsagotoknak...
2017. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%

Már bocsánat, majdnem mindenki :

Ez úgy hülyeség az egész ahogy van, és miért ?

Mert nem a definiálással kellene foglalkoznotok, hogy barátság, kapcsolat, vagy szexkapcsolat, a definiciókat veséziket.

Nem mindegy mi ez ?

- Együtt vagytok 4 éve.

- Szexeltek, együtt laktok, közös minden, közösek a programok, mindent közösen csináltok.

Miért, kényszerből ? Neeem, mert jólérzitek magatokat.

És ez a legfontosabb sztem. Teszitek a dolgotokat, élvezitek egymást.

Akkor meg mindegy hogy minek hívjuk ?


Basszus, nem lexikonok vagyunk, hogy a 986. oldal szerint élünk.


És hagyjuk már ezt az "ásókapanagyharang" beidegződést.

Én sosem fektettem le paktumot, hogy milyen kapcsolatot akarok.

Megismerkedtem valakivel, és vagy vitt magával az egész vagy nem, nem gondolkodtam, agyaltam, hogy most mit is akarok.


A túl sok ésszel kapcsolatban levés, megöli az őszinte "őrületet" amásik felé.

És ENNYI.

2017. aug. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%

" parkapcsolatom nem volt meg es nem most akarok pont vele akivel ilyen jo lett a viszonyom."

Eddig olvastam el. Innentől nem az én tisztem válaszolni, majd megteszik az itt négyzetméterenként nagy számban előforduló tinik.

2017. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!