Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szexkapcsolatban van, hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szexkapcsolatban van, hol vagy hogyan talált hozzá partnert?

Figyelt kérdés

Illetve előre meg lett beszélve, hogy mikor, milyen időközönként, kinek mi fér bele, stb.? Vagy alakult magától?


Előre is köszönöm!



2017. jún. 29. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Fiú vagy lány vagy?
2017. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem bdsm volt ilyenben, nem tudom azt besorolod e a sima szexkapcsolat kategóriába, neten ismertem meg


volt jó pár csaj akiket megdughattam volna, akár többször is, de velük személyes kontaktus volt

sokszor viccelődve megbeszéltük, hogy ki mire vágyik, amolyan célzások

de velük nem volt ilyen, mert nem akartam

szóval lehet kapsz egyértelmű jeleket, max nem érted, vagy komolyabbat akar az illető

2017. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 nem tök mindegy,hogy fiú e vagy.lány??!
2017. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ajánlat miatt kérdezi, de engem inkább a részletek érdekelnek, hogy ha már lenne konkrét kiszemeltem, hogy kéne felvetni a dolgot..... Az "Ugye te is akarsz engem?:)" elég idétlen volna.

: )

2017. jún. 29. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
tetszel,dugunk? tuti kötélnek áll
2017. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, ez nem az én stílusom. :)

A munkahelyem nem tipikus ismerkedős, a hely sem, ahol élek. Úgy néz ki, idén nyáron elhervadok...


Kettesnek köszönöm. A net a legkézenfekvőbb, csak körülményes.

2017. jún. 29. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát fiúként sehol sajnos.:/
2017. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor volt, akkor a zinterneten. Alakult magatol. Akkori baratnom fel evig kulfoldon volt.
2017. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neten.. beszéltünk, hamar szexre terelődött a téma, találkoztunk, és ágyban kötöttünk ki. Utána simán megbeszéltük hogy jó volt együtt a szex de nem akar egyikünk sem kapcsolatot, úgy hogy mikor összeegyeztethető volt az időnk találkoztunk, szexeltünk..
2017. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki hozzászólását köszönöm!
2017. jún. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!