Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tanuljak meg érzelmek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljak meg érzelmek nélkül szexelni? Lent. L

Figyelt kérdés

Nagyon meguntam, hogy hiába vagyok értelmes és hiába nézek ki jól, a férfiak csak megbántanak és fájdalmat okoznak.


A szex viszont kell. Hogy tudnék úgy szexelni, hogy utána ne érezzek semmit ? Van erre valami módszer, megoldás ?


2017. aug. 6. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Benned van a hiba, nem a férfiakban.

Ha valaki megbánt, az azt jelenti, hogy nem vele kéne lenned, ennek ellenére folyton ezeket keresed.

2017. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

7# könyörgöm, az ilyen általánosításokkal állj már le, a kérdező nem írt semmi konkrétat, honnan a búbánatos lópikulából tudod, hogy vele éppen mi történt?? ja, hogy sz r az életed, és ide jársz kiélni magad mások oltogatásával.. a kérdező attól még egyáltalán nem biztos, hogy sekélyes, és csak a külsőségekre megy, hogy eddig rossz partnerekbe botlott bele.

kérdező, neked meg nem ajánlom azt, amit tervezel, lehet, hogy most ez tűnik a könnyebb útnak, de hosszútávon biztosan megbánnád, ha alapból egy érzelmes nő vagy, akinek van tartása, és nem dobja oda magát bárkinek, csak aki iránt érez is valamit. ha eddig többre vágytál, mint szex, akkor ez nem fog egy csettintésre megváltozni, és van, amire megéri várni. hidd el, most én is hasonló cipőben járok, mint te, szóval megértem a helyzetedet, meg hogy már belefáradtál, de miből gondolod, hogy néhány "érzelmek nélküli" szex meggyógyítaná a lelkedet? badarság, csak az idő segít, és az új lehetőségek kihasználása. de nő vagy, válogass! nem kell megragadni minden lehetőséget, ami az utadba kerül, mert kevés éri meg igazán.

2017. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tanulj tőlem!
2017. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
"...hiába vagyok értelmes és hiába nézek ki jól..." -én az értelmességedet egy ilyen kijelentésnél azért kissé megkérdőjelezném.
2017. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz, nehogy túl jól sikerüljön...
2017. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14# mert ha valakinek van egy egeszseges onbizalma, akkor az mar nem ertelmes? nem azt mondta, hogy o a vilag legjobb csaja, csak hogy szep es ertelmes, szoval megerdemelne, hogy megbecsuljek, es ne csak uritesre hasznaljak. ezt hozzateszem, minden no megerdemli... ha meg azt mondana, hogy csunya, es egy onbizalomhianyos felos egerke lenne, akkor meg az lenne a baja mindenkinek. kossetek mar bele mindenbe.. :D
2017. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 nagyon igaz :)
2017. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#12 #16


Köszi a bizalmat és az értelmes választ. Jól esik. :)


A többieknek is köszi a segítséget.

2017. aug. 6. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!