Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért vagyok olyan nyomi nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok olyan nyomi nő hogy képtelen vagyok érzelmek nélkül szexelni valakivel?

Figyelt kérdés
Mért kell nekem belepusztulni minden egyes kapcsolat végébe? Hogyan tudnék érzelemmentes lenni?
2017. máj. 23. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert te egy IGAZI nő vagy.
2017. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugalom én is ilyen nyomi vagyok. Menjünk át remetébe.
2017. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Beniy ***** válasza:
Nem vagy nyomi, nincs ezzel semmi gond. Itt szimplán különböző értékrendekről van szó.
2017. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fogjunk kezet akkor. :)
2017. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nagy tudatossággal érzelemmentes lehet maradni. Először is minimálisra redukálod az illetővel a beszélgetéseket. Tárgyként kezeled, aki arra való, hogy kielégülhess általa, csak és kizárólag akkor keresed, ha dugni akarsz. Miután kielégültél elköszönsz, virulsz magadban egy negyed órát és nem keresed, a következő dugásig. Nem szabad belemenni a személyes beszélgetésekbe, ha ilyet kezdeményez, akkor finoman leállítod és kész. Tudom, hogy gépiesen hangzik, és valójában az is, de másképp nem fogsz tudni érzelemmentes maradni. Viszont kérdés, hogy megéri-e így bárkivel is szexelni. Ezt már dönts el te. :)
2017. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, fiúként... Soha nem csaltam meg egy barátnőm sem, sosem voltam örömlánynál, attól függetlenül hogy több mint 4 éve nincs senkim...


Nekem a szeretkezés az szeretkezés, szexelni, bacni, nem tudok...


Kell legyen valami plussz, az a bizsergés, az a "pillangó" a gyomromban.. az az igazi... másban nem akarok részt venni.


Pedig fiú vagyok...

2017. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi,ezzel én is így vagyok,sajna,bér olyan lennék ,mint egyes férfiak..
2017. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne legyel erzelemmentes! Az a no nem er semmit!!!

Pont az ilyen nok az ertekesek mint amilyen Te is vagy mert sajnos ritka az ilyen tipus , de egy ferfi jobban megorul egy ilyen noert mint egy rideg deszkaert!

Szoval igy tovabb majd egyszer megtalal az igazi aki becsuli es tiszeli ezt a tulajdonsagodat. :)

2017. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Van egy "ősöreg" fószer. Már régen megválaszolta a te kérdésed.


[link]

2017. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Erzelemmentes kapcsolat uncsi. Basszus. Te egy igazi no vagy akinek vannak erzesei en ezt pozitivumnak mondanam. 22/F
2017. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!