Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért vagyok olyan nyomi nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok olyan nyomi nő hogy képtelen vagyok érzelmek nélkül szexelni valakivel?

Figyelt kérdés
Mért kell nekem belepusztulni minden egyes kapcsolat végébe? Hogyan tudnék érzelemmentes lenni?
2017. máj. 23. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Több kérdés is felmerül.

Miért akarsz érzelem nélkül szexelni? Ha azért, mert véget érnek a kapcsolataid és ez fáj neked, akkor felmerül a kérdés, hogy miért érnek véget a kapcsolataid?

Egyetlen normális kapcsolatra lenne szükséged, ahol szabad lehetsz érzelmileg is és szexuális értelemben is. Úgyhogy nem hiszem, hogy akkor lennél elégedett, ha bas2órobottá tudnál válni. Nem ez a megoldás szerintem.

2017. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem!Te(ti) attól vagy(tok) nyomi nő(k) ,hogy érzelmek nélkül akarsz/akartok szexszelni :D
2017. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hogy tudnak nők összeszedni egy éjszakára valakit aztán dugni velük. Nekem ez nem megy. Egyszerűen nem.:(
2017. máj. 23. 16:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nem nyomiság, ez a normális!
2017. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudod ez elég vicces. Én mondhatni érzelemmentes nő vagyok, persze ez nem azt jelenti hogy összefekszek mindenkivel mert van büszkeségem és gerincem. De én érzelmes szeretnék lenni, de egyszerűen ez nem megy. Mivel nem tudom kifejezni az érzéseimet így az emberek teljesen félreismernek engem. Az emberek még csak barátilag is alig akarnak közelíteni felém. Hidd el, neked a legjobb ne változz meg! Inkább én érzem magamat nyomorultnak bárcsak olyan lehetnék mint te.
2017. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Várjál, #15-ös... az nem érzelemmentesség, hogy nem tudod kifejezni. Az érzelemmentesség az az, hogy nincs is mit kifejezni!


Egyébként úgyis kijön az valahol. Én például szintén "nem pofázom", ámdeviszont zenélgetek (máramennyire azt zenélésnek lehet nevezni)! Belőlem ott jön ki.

2017. máj. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!