Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet, hogy szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy szex közben nem érzek semmit, vagy csak keveset?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok és azt vettem észre, hogy szex közben a péniszemhez kell nyúlnom néha, ha megakarok győződni arról, hogy áll e.

Illetve volt már olyan, hogy szex közben nem éreztem a farkam a lányban. Fura és kissé nehéz is leírni a tapasztalatomat csak mintha a farkam érzékelten lenne, mintha a receptorok amik ott vannak tompák volnának.

Ez csak néha van így de nem tudom mitől, illetve más más pózban, vagy már a vége fele érzem a farkam, hogy ott van, benne a lányban.

Nem is arról van szó, hogy nagyon pici volnék, 16cm ami teljesen átlagos így nem mondanám azt, hogy a legtöbb lánynak pici volnék.

Lehet az van a háttérben, hogy sokat masztizok és szorosabban fogom mint ahogy punciban volna ezáltal egyszerűen eltompultak az érzések ott lent nekem?

Vagy ez a gondolat hülyeség?



2017. aug. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet attól
2017. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor igazából csak vissza kellene vennem és idővel javul, nem?

Vagy csak nem fogom marokra hanem csak két újjal csinálom, az is lehet megoldás?

2017. aug. 6. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A legcélravezetőbb az lenne ha semmit nem csinálnál egy kis ideig magaddal, és akkor szembetűnőbb lenne a változás, és akkor ez lenne a fő bizonyíték rá, hogy jóra gondoltunk
2017. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez is jó ötlet, viszont akkor a következő lánnyal akivel leszek igen hamar elfogok menni az első menetben.

De amúgy igen, a legjobb módja ez lenen a kiderítésének.

2017. aug. 6. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Megszoktad a maszturbáció által okozott ingereket, idővel majd hozzászoksz a puncihoz.
2017. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!