Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ezt miért csinálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt miért csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jóban vagytok, és egy buli végén ketten maradtok, és áthívjátok filmezni. Filmközben csak összebújás, simogatás, amikor vége akkor meg elég erős rámászás a lányra. Egyértelmű, hogy ebből nem lesz semmi, mert a csaj még a csókba sem nagyon akar belemenni, de az együtt alvásban igen( én vagyok a lány már gondolom kitaláltátok) Reggelig fekszetek kiskifli-nagykifliben, simogatjátok egymást, stb.. a lány többször is mondja hogy megy haza, de mindig visszahúzza a fiú hogy ne menjen, és szorosan öleli, utána pedig megcsókolja a lányt, de a lány annak is hamar véget vet. Reggel annak ellenére, hogy nem volt semmi, és a fiú végig erősen izgalmi állapotban van az ágyban fekve megfogja a lány kezét, és kézcsókot ad rá.


Az a helyzet, hogy azért viselkedtem így, mert bár nagyon is vele akartam lenni, nem akartam, hogy azt gondoljacsak így megkaphat. Szerintetek neki milyen szándékai lehetnek? Ezzel a viselkedésemmel milyen üzenetet közvetítettem neki?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)

20/L


2017. aug. 5. 15:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem akartam, hogy az legyen hogy lefekszik velem, aztán csak egy strigula legyek.. valljuk be manapság ez megy. amúgy én is gondoltam, hogy ez neki így már nagyon kellemetlen odalent, de tényleg nem hagyott elmenni, pedig akkor már nyilvánvaló volt, hogy semmi nem lesz.
2017. aug. 5. 16:12
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem jol csináltad. Igenis teperjen érted.

Nem tudni, h mit akarhat, de legalább megdolgozik érted.

2017. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyilván ő szexet akart volna, de szerintem nem gond, hogy így viselkedtél...
2017. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó így, nekem mindig sokkal vonzóbb egy olyan csaj, aki nem adja egyből magát, és tenni kell érte.
2017. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Koszi, orulok hogy igy latjatok.. Nem is ertem, eddig azt hallottam, hogy milyen gaz ha egy csaj ilyet csinal, most meg mindenki azt irta kb, hogy miert huzom a srac agyat..
2017. aug. 5. 21:25
 16/17 anonim ***** válasza:

Idióta sztereotípiáknak és társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni, nem tudod elengedni magad és jól érezni magad, nem cselekszel racionálisan, inkább ellentmondásosan, csomó baromságot írsz, mint a tinilányok java.


"nem akartam, hogy azt gondolja, csak így megkaphat"

- ezzel csak magatokkal bsztok ki


"mert férfiből van"

- jah, mert szerinted csak a pasik vágynak ilyesmire, a nők meg talán még nem is maszturbálnak, ha meg egy héten többször, akkor kiírják a gyakorira, hogy gond van-e velük bmeg


"És nem vagy túl könnyű helyzetben, ha vki már régóta tetszik, de nem mutattad ki, hogy nehogy gáz szituáció alakuljon ki, és mégis elhív hogy időt töltsön el velem. persze, hogy örültem a lehetőségnek.."

- persze, örülsz, hogy így kelleted magad, meg tetszel valakinek, de nem tudsz élni az alkalommal és amúgy is félsz, félsz mindentől, magadtól, tőle, stb


"Nem akartam, hogy az legyen hogy lefekszik velem, aztán csak egy strigula legyek.. valljuk be manapság ez megy."

- ez is...


Aztán ha a srác vagy teljesen odavan érted és bszaxik még veled, vagy gyagyás és nem ért a szóból, vagy tolakodó, akkor lehet lesz valami.


Ha meg esetleg úgy véli ebből, hogy tényleg lófsz se lehet, akkor meg minek szenvedjen? Persze lehet ő is érzi, hogy lesz itt valami csak kis idő kell...


De bizonyára ő is 20 év körüli, nem 30, mint én, aki ezért és sok más dolog miatt nem akar 20 évesekkel szrakodni

2017. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze nem alaptalan a félelmed se és egyebek, hiszen még nem vagy annyira tisztában a másikkal, nem vagy olyan jó emberismerő, hogy el tudjad dönteni, hogy jó lóra tettél-e, de amúgy magadat sem ismered. És totál ellentmondásosak nálad, hogy mit mond az értelem, az érzelem, de bejátszik még a megfelelni akarás, a társadalmi elvárások és sok más és baromira nincsenek ám ezek összhangban. Szóval azért nem feltétlenül rossz, hogy nem bújtok ágyba egyből, mert lehet, hogy szr lesz.
2017. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!