Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ezt miért csinálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt miért csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jóban vagytok, és egy buli végén ketten maradtok, és áthívjátok filmezni. Filmközben csak összebújás, simogatás, amikor vége akkor meg elég erős rámászás a lányra. Egyértelmű, hogy ebből nem lesz semmi, mert a csaj még a csókba sem nagyon akar belemenni, de az együtt alvásban igen( én vagyok a lány már gondolom kitaláltátok) Reggelig fekszetek kiskifli-nagykifliben, simogatjátok egymást, stb.. a lány többször is mondja hogy megy haza, de mindig visszahúzza a fiú hogy ne menjen, és szorosan öleli, utána pedig megcsókolja a lányt, de a lány annak is hamar véget vet. Reggel annak ellenére, hogy nem volt semmi, és a fiú végig erősen izgalmi állapotban van az ágyban fekve megfogja a lány kezét, és kézcsókot ad rá.


Az a helyzet, hogy azért viselkedtem így, mert bár nagyon is vele akartam lenni, nem akartam, hogy azt gondoljacsak így megkaphat. Szerintetek neki milyen szándékai lehetnek? Ezzel a viselkedésemmel milyen üzenetet közvetítettem neki?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)

20/L


2017. aug. 5. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Meg akart dugni, ez jelentheti azt is hogy alkalmi vagy hogy hosszútáv.Nem kiskölykök vagytok már.

Nem adtad oda magad, ha tovább próbálkozik az még nem jelenti hogy hosszútávra akar, de pár hétnél tovább nem erölködne.

2017. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Lány vagyok, de szerintem ez pozitív kezdet. Nem csak szexet akar, valószínűleg nagyon bejössz neki
2017. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Diavolino44 ***** válasza:
29%

Az, hogy, hulye vagy. Minek huzod szerencsetlen agyat?!

Marhara mindegy mit csinalsz, ha csak szexet akar, ugyis lekoccoltat egy par dugas utan, hanem akkor meg veled marad hosszabb tavon, bar rzt oszinten ketlem. Inkabb a csaj ne jojjon at, mint sem huzza az agyamat, nem vagyunk 16 evesek.

2017. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem húzni akartam az agyát. Mielőtt áthívott 3x mondtam el neki, hogy ha azért hív mert szexet akar akkor inkább hagyjuk. persze tudtam hogy próbálkozni van, mert férfiből van, de én nem árultam zsákbamacskát mert teljesen komolyan elmondtam, hogy nem fogok vele lefeküdni..
2017. aug. 5. 15:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen szándékai lehetnek? Ez nem kérdés. Hogy a viselkedésed mit közvetít. Hogy téged nem érdekel a szex.
2017. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És nem vagy túl könnyű helyzetben, ha vki már régóta tetszik, de nem mutattad ki, hogy nehogy gáz szituáció alakuljon ki, és mégis elhív hogy időt töltsön el velem. persze, hogy örültem a lehetőségnek..
2017. aug. 5. 15:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus alkatnak mondanám. Nem a lábad közé nyúl, hanem kezet csókol, afféle gavallér féle.
2017. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát, attól nem szakad le a világ, ha megmondod neki még aznap, hogy tökre rá vagy állva, de majd akkor fekszetek le ha együtt jártok.
2017. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem reggelre rohadt alhasi görcsei voltak, a heréi majd szétdurrantak és alig várta, hogy elmenj és (ha már nem elégítetted ki semmilyen módon) beálljon a zuhany alá és kiverje magának, hogy megszabaduljon a fizikai fájdalomtól.
2017. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom az olyan nőket, akik nem képesek kommunikálni. Miért nem lehet megmondani, hogy át van ázva a bugyid és baromira szexelni akarsz vele, sőt...talán imádod is őt? Ennek ellenére mondhatod hogy még várnál vele, bár azt nem tudom annak mi értelme lenne.

Ha együtt alszol valakivel, aki vonzódik hozzád, és nyilvánvaló hogy nem csak barátok vagytok, akkor már elég köcsögség csak azért is visszautasítani. Legalább benyúlhattatok volna egymás alsójába és kielégültetek volna. Nagyon rossz kielégületlenül abbahagyni egy ilyen szituációt.

2017. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!