Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrtelen vagy szőrös? Férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelen vagy szőrös? Férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer egy ilyen kérdés volt... de én állandóan lusta is vagyok borotválni egy idő után, na meg kipattogok tőle, meg másnap szúr, a erőteljesen simítja a szőr növekedési irányával ellentétesen akkor eléggé kellemetlen, néha fáj is (intim területről van szó).

Titeket zavarna, ha nem lenne mindig teljesen csupasz, hanem pl. ollóval rövidre nyírt? Orális szexnél mennyire zavaró?

21n


2017. aug. 5. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
nyomd le nullásgéppel, akkor a legkisebb fokozaton :)
2017. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem pattogzik ki meg izgatóan kis borostás lesz 1-es voltam még.
2017. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a természeteset jobban szeretném. És nyalinál is izgibb a szőrös. Illatra is jobb.
2017. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, ha szeretünk valakit, akkor lehet az szőrös is.

Ha nem tetszel, akkor meg csupaszon sem fog tetszeni.

2017. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindebképp maradjon bundás😃 legszebb😃
2017. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Ne vágd nagyon rövidre, nehogy már úgy nézzen ki, mint egy pasi borostája.
2017. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom ha szörös, több szempontból is.

Viszont teljesen felesleges idegeneket arról kérdezned, hogy milyen legyen a puncid... úgysem fog találkozni veled innen senki. Vagy ez ilyen "tegyük jobbá a világot" mozgalom része lenne, hogy minden ilyen kérdés alá odaírjuk, hogy maradhatsz szőrösen, és így talán annak a pár lánynak szőrös lesz, aki olvasta ezt a kérdést?!

Mert egyébként soha az életben nem találkoztam szörös szeméremdombbal...annak ellenére, hogy ez tetszik.

2017. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Lehet, mert nem kérted tőlük, hogy hagyják meg. :)

Engem exem megkért, meg is hagytam. :)

Nyilván egy új kapcsolatban, ha nem tértünk ki külön a szőr témára, simával várom, aztán idővel majd eldől, hogy milyen marad :)

2017. aug. 5. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Simán is, szőrösen is lehet jó és ápolt. Ez inkább divat kérdése. Most ez van. Régen nem borotválták de akkor is nyaltak. Mert szőrösen is ki lehet nyalni. De tény, hogy simán azért könnyebb. F.
2017. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondom, hogy mi az amit nem szeretek

1, amikor túl hosszú, ha ollóval vágod akkor nyilván nem lesz túl hosszú

2, amikor borotválkozás után 2-3 nappal szúr mint az állat

Persze minden esetben bevállalom az orált mert még igy is szeretem, és a változatosság miatt sokszor kérem a páromat, hogy most hagyja meg, most borotválkozzon stb, de alapvetően ha ő nem akarja akkor nem gáz:)

2017. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!