Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Herezacskó és környék...

Férfiak! Herezacskó és környéke illetve lábhajlat szőrtelenítése hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Philips BG 2036-os testszőrnyírót, amivel borotválni is lehet.

[link]



De mivel a herezacskót nem lehet teljesen megfeszíteni illetve a környékét sem és a lábhajlathoz sem jól hozzáférni, ezért nagyon borostás maradt.

Ami szúr is illetve nem is ilyen végeredményt vártam.


Hogy lehet simává tenni?


Kiosztó beszólásokat nem kérek!


Köszönöm!



2016. szept. 28. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a nehezen hozzáférhető helyekre való. Ott levágod vele rövidre,majd az esti fürdésnél leborotválod. Szúrni mindenképp fog, esetleg egy nappal később. Sajnos ez a szőrtelenítés mellékhatása. A testszőrnyíró nagy és sima felületekre jó mint felsőtest,hát,láb,kar és sosem lesz babapopsi simaságú.
2016. szept. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha borotválom, hány nap múlva kezd el visszanőni?

Nem fog nagyon szúrni?


Mivel kenjem be utána? Nyilván ne arcszesszel.


Szőrbenövéstől nem kell tartanom?

2016. szept. 29. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Én hetente borotválom magam. Nekem már nem szúr, mivel régóta csinálom, és megszokta a bőröm.

Van a gyantázás, ami sokáig sima bőrt eredményez, és van még a szőrtelenítő, amivel bekened, és az feloldja a szőrt, és le lehet mosni!

2016. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hány nap múlva kezd nőni, teljesen egyéni, mindenkinek más, attól függően, hogy milyen erős a szőrzete. Nekem már másnap nő, és az előző válaszolóval ellentétben nekem szúr is, mivel nekem elég durva a szőröm. Én semmivel nem kenem, mivel egyáltalán nem irritál és szőrbenövés sincs. Ez mindenkinél más, magadnak kell kitapasztalni.
2016. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Opilca strep. Ésszel kell használni, de a növekvő szőr nem szúr. Nincs begyulladt szőrtüsző. Csak tapasztald ki mennyi ideig hagyd rajta, mert különben leszedi a bőröd is.
2016. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem se szőrtelenítő krémet, se gyantát ne használj odalent...

borotvától sajnos elég hamar visszanő, látható már a második napon is a borosta, viszont férfiként szerintem hetente is elég. sőt. nem is értem miért csinálod:(

2016. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, mert ha szőrös, senki se nyalogatja.
2016. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van testszőr nyíró Philips gépem, amivel borotválni is lehet, de én minden alkalommal a herezacskót simára le tudom vele borotválni, amennyire csak tudom megfeszítem. Ezzel együtt a környékéhez, a lábhajlatokhoz is simán hozzá tudok férni a borotvával úgy, hogy a herezacskót a lábhajlatoknál egyik kezemmel picit félre húzom.
2016. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!