Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm olyan furcsán ir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm olyan furcsán ir velem nem úgy mint korábban szokott ez miért van? Azért mert nem találkoztunk már egy jó ideje? irtam neki hogy végre örülök hogy van valaki akivel boldog vagyok meg minden arra azt irta jolvan remélem igy lesz .

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:
most szerintetek ? még jó múltkor össze vesztünk de azóta nem lehet ilyen nekem akkor is furcsa
2017. aug. 5. 10:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Kutyát érdekli, hogy mi van veled, ha már ő rá nem vagy kíváncsi nem gondolod? Minek írsz ilyent neki, hogy van valaki, akivel már jól elvagy, szerinted őt érdekli ez?
2017. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kérdező te nagyon hülye vagy neki irtam hiszen ő a barátnőm te valami nagyon félre értesz .
2017. aug. 5. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyire buta az első válaszoló!

Hat erdekes a story az tuti

2017. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!