Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem cink olyan szexjátékokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem cink olyan szexjátékokat alkalmazni, amiket korábban más férfival már használtam? 20L

Figyelt kérdés

Exemmel három évet voltunk együtt és jól begyűjtöttünk korbács, bilincs, szájpecek meg hasonlókból, illetve latex ruhadarabokból. Szakításkor minden nálam maradt. Most új kapcsolatban vagyok és nem tudom mennyire lenne etikus, illő, vagy épp gusztustalan ha használnák ezeket. Mármint erkölcsileg, természetesen minden eszköz alapos tisztításon ment át használat után.

A kedvesemnek még nem beszéltem ezekről, nyilván tőle is megkérdezem majd, csak érdekelnének előzetes vélemények.



2017. máj. 30. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd, a tiédek vagy nem a tiédek? Akkor meg? Szerintem használd, ha a jelenlegi párod is úgy gondolja.
2017. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első reakcióm: Azért, mert ex pasival kutya pózban csináltad, nem jelenti, hogy ciki az újjal is kutya pózban.


Szexjátékok: Kicsit már más téma, de inkább azt kérdezem, hogy ezek inkább a pasi játékai voltak, vagy a tieid? Mivel nálad maradtak, ezért gondolom a tied. És mivel a tied, ezért annyira nem ciki.

Igazából a pasitól függ, hogyan fogja fel. Vagy úgy veszi, hogy az előzővel meg volt a különleges "játék" és most őt is erre akarod rávenni, hogy "utánozza a régit" vagy úgy lesz vele, hogy téged beindít a korbács, van is korbácsod, és szeretnéd vele is ezt a fantáziádat kiélni.


Ha úgy adod el, hogy ez a te fantáziád, szereted, próbáltad már, van felszerelésed is és szeretnéd őt ebbe a fantáziába bevenni, akkor szerintem nem lesz baj.

Ha úgy adod elő, hogy ex szeretett téged kikötözni és hát nálad maradt a bilincs... Akkor már nem biztos, hogy tetszene neki. Nem a kikötözés, hanem, hogy az EX bilincse.


De ez tényleg NAGYON változó. Én 23 évesen teljesen más szinten voltam féltékenységben mint ma 30+ fejjel. Régen az is zavart, ha a pasival közösen vett cuccát használtuk, ma meg már... Mondjuk úgy, hogy eléggé nyitott lettem dolgokra :)

2017. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna...

De sajnos nem én vagyok a párod! :P

2017. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na de most komolyan pasinak el kezded mondani holy ilyen játék szereid vannak nem azzal fog foglalkozni hogy honnan :D már kattanna is rád a bilincs :D
2017. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell tudnia, hogy honnan vannak.

Én személy szerint sosem gondoltam még erre.

Egyik páromnál sem jutott eszembe, hogy most pl a bilincse az exétől van. Nem is akarnám tudni.


De mondok egy példát. Veszek a barátnőm kedvéért egy kék öltönyt, mert az a kedvenc színe. Szakítunk. Attól én még fogom hordani a jövőben is, miért ne tenném?


Szóval használd nyugodtan, mert ne a személyt nézd, hanem azt, hogy téged ezek az eszközök izgatnak. És, ha a jelenlegi párod is, akkor meg hajrá!

2017. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én volt csajomnak anális vibrátora volt, amit még egy előttem 3mal levő fickójától kapott. Mindegyik srác bedugta a seggébe, s én is. Nem zavart. Az volt a lényeg, hogy abban a pillanatban mikor velem van, velem élvezze. Szóval, ha a jelenlegi párod nem egy hisztis érzelgős kisfiú, akkor nem fogja zavarni, sőt.
2017. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,réz.
2019. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna, ha a barátnőm elővenné azokat a szex játékokat, amiket az exével használtak. Nem vagyok kíváncsi, hogy mit csináltak.

Úgy vagyok vele, hogy minden ilyesmit ki kell dobni, max közösen veszünk új játékokat.

2022. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nektek jó sok pénzetek van. Xd Egy egyszerūbb Lovense 30- tól kezdōdik...Egy ilyet csakúgy a kukába, az igen.Tehát, ha a lánynak van egy 70 ezer Ft- os Lovense Gravity-je, azt is dobja a kukába, csak mert mással is használta...Gondolom, tisztítva vannak minden használat elōtf/ után a cuccok. Most komolyan, akkor az ilyen ember keressen egy Szüz Máriát, akinek ō lenne a elsō...Aki ilyen kényes, az még kisfiú...
2023. dec. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!