Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés

[link]

Van köztetek olyan, aki azon az állásponton van, mint a blogger, mégis (szó szerint) elvárja a barátnőjétől, hogy szopjon?



2017. aug. 3. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Komplett baromság, ami megint csak arra jó, hogy az összes férfit egy kalap alá vegye és mindet egyszerre ítélje el olyan dolgok miatt, amik vagy a természetből, vagy a párkapcsolat hibájából fakadnak.


Én erről azt gondolom, hogy a szex és a párkapcsolat két emberről szól. Egy párkapcsolat nincs meg olyan alapvető dolgok nélkül, mint szeretet, őszinteség, egyenlőség, tisztelet és becsület. A szex pedig nem más, mint játék egymás testével, lelkével és vágyaival. Egy játéknak örömöt, felszabadultságot és kikapcsolódást kell nyújtania, illetve a fantáziát kell szárnyaltatnia, emellett erősítenie kell a felek közti kapcsolatot.


Egy játéknak lehetőségeket kell kínálnia, nem pedig kőbe vésett, szigorú tényeket, amelyek mellől nem lehet tágítani. Ha valamelyik félnek egy lehetőség nem tetszik, akkor van ezer másik lehetőség helyette. Egy férfit sem csak szopással lehet felizgatni. Anélkül is lehet teljes és kielégítő a szex, hogy a férfi farkához a nő egyáltalán hozzáérne.


Egy játékot lehet jól játszani, lehet rosszul, akár csalni is lehet benne. A feleken múlik, hogyan játsszák - a cikkben nem kérdés, hogy rosszul. De ha egy játékot rosszul játszanak, az nem a játék hibája lesz.


23/F

2017. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy provokálva érzed magad, de jogomban áll kiírni kérdést azzal kapcsolatban, amire kíváncsi vagyok. Nem tudhatom, mi él a férfiak fejében a témával kapcsolatban, tekintve, hogy én nem annak születtem.

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. aug. 3. 23:19
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
csak nekem tűnt fel hogy azon személyek akik nem értettek egyet a cikk tartalmával, azokat egytől egyik lepontozták?
2017. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Jaja.
2017. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem helyzettől függ mert én volt, hogy megalázónak éreztem mert kényszerítettek rá...bar az etőszak volt.

Alapból én nagyon szeretem a barázomat orálisan kényeztetni mert én is és ő is nagyon élvezi es kicsit sem megalázó. Meg én külön nagyon szeretem ha megszopat mert engem az nagyon izgat.

20/L

2017. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lassmich Ruhe ***** válasza:
83%

Először is, a "cikk" nevetségesen erőltetett, mindamellett az írója látványosan sok energiát tett abba, hogy önnön szellemi nagyságát(???) csillogtassa. E mellett egyoldalú a megközelítés, és az egész iromány kirekesztő is.


Szop4's: Engedtessék már meg az embereknek, hogy úgy éljék meg a szexualitásukat, ahogyan az nekik (legális keretek között) jól esik. Van, aki nem is engedi a párját térdelve szopni, van, aki sehogyan sem engedi, van, akinek bárhogy jó, és természetesen van, aki meg kifejezetten élvezi, hogy ezen keresztül egy kicsit előtérbe kerülhet az elnyomó, az uralkodó énje. Van persze még ezer lehetőség, csak néhány példát akartam hozni, lényeg, hogy ehhez is két ember kell.


Úgy gondolom, hogy lényegünket tekintve a nők kicsit az alárendelt, a férfiak inkább az uralkodó oldal játékosai, akkor pedig igény esetén engedjük már ezeket megélni. (Természetesen az átlagról beszélek, tisztában vagyok vele hogy bőven akadnak kivételek, de én azt már valahol valamilyen devianciába sorolnám, és ez nem pejoratív részemről, magam is ebbe a táborba tartozom bizonyos dolgaim miatt.)


Ha egy nő megalázónak érzi térdelve, akkor nem térdel. Én pl úgy szeretem kapni, hogy fekszem a hátamon, behunyom a szemem, és átadom az irányítást a feleségemnek.


Mi lenne, ha nem dimenzionálnánk túl a szopást végre? Miért nem látok ilyen idióta irományokat a nyalásról? Azt miért nem olvastam soha sem itt, sem máshol, hogy az nekünk férfiaknak milyen érzés? Rengeteg nő irtózik attól ha le kell nyelni ami belőlünk fakad, de az természetes számára, hogy amikor izgatjuk, mi negyed órán keresztül nyeljük az ő nedveit? És az azért nem kevés.


A kérdésre válaszolva: igen, van amikor én is úgy érzem, hogy egy szopásnál tényleg én vagyok az isten, és az egész világ előttem hajbókol, de ez a feleségemnek köszönhető, aki alkalomadtán saját kútfőből kérés nélkül át is tudja magát adni ennek a szerepnek. Elvárom? Naná hogy el. 20 év után ha hirtelen kiveszne a repertoárunkból, sírva is fakadnék.


Egy új kapcsolatban szintén elvárnám, számomra ez már a nemi élet abszolút szerves része, elengedhetetlen előkészítője az aktusnak, avagy gyönyörű lezárása. Én biztosan nem lennék egy olyan hölggyel, aki nem teszi ezt meg, de jelzem, nekem pl életem (már a szexben) a nyalás. Szívvel-lélekkel, és JÓL csinálom. Szeretem is, sokkal fontosabb számomra egy aktusnál, mint a felláció, mert az alkalomadtán ha elmarad, nincs gondom, de a nyalás az nem maradhat ki. Ezek alapján úgy érzem, el is várhatom. El tudom ugyan fogadni, hogy vannak hölgyek, akik ezt nem teszik meg, sőt, maximálisan tiszteletben is tartom ezt, de részemről annyi a megoldás, hogy én egy másik játszótérre járok, ööööö... labdázni.


Na ez kicsit hosszabbra sikeredett mint akartam, sry érte.

37F

2017. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 János Gilján ***** válasza:
90%
Aki ezt a cikket írta, az nagyon hülye volt. Én már számtalanszor kaptam orális szexet számtalan lánytól (az utóbbi 11 évben csak a feleségemtől), de egyetlen alkalommal sem fordult meg a fejemben a gondolat, hogy én most éppen megalázok valakit... Ráadásul nekem a kedvenc "szopó pózom", amikor hanyatt fekszem az ágyon, ott meg a feleségem feje konkrétan magasabban van, mint az enyém. Természetesen én is szeretem nézni, ahogy a farkamat imádja, látni a szemében és a mozdulataiban az imádatot, ahogy foglalkozik vele, de ennek kb semmi köze a megalázáshoz. Aki ezt a cikket írta, ott elég komolyan el van dőlve pár gerenda a fejében...
2017. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kisbetűsen jegyezném meg, hogy a linkelt cikk írója férfi, akár lejön a hangvételéből, akár nem.


A #16-os komment néhány mondata felett nehezen tudok napirendre térni. Egy szeretetteljes párkapcsolatban számomra semmilyen téren nincs helye az alá-fölérendeltségnek, de nehogy már emiatt kevesebb jogom legyen normálisnak érezni magam, mint másoknak. A deviancia ebben a kontextusban túl erős kifejezés, és ezen nem változtat az sem, ha (saját bevallásod szerint) olykor magadra is vonatkoztatod.

"Rengeteg nő irtózik attól ha le kell nyelni ami belőlünk fakad, de az természetes számára, hogy amikor izgatjuk, mi negyed órán keresztül nyeljük az ő nedveit" - Meg merem kockáztatni, hogy a legtöbb nő nem a technikai része (pl. spermanyelés) miatt kifogásolja az orált, hanem pontosan azért, amit néhány sorral lejjebb fogalmaztál meg: "úgy érzem, hogy egy szopásnál tényleg én vagyok az isten, és az egész világ előttem hajbókol". Kíváncsi lennék, hány nőnek fut át hasonló gondolat a fején, miközben nyalják. Ne érts félre, nem mondom, hogy nem élheti meg a vágyait azokra kapható partnerrel az ember, a probléma a ráerőltetésnél, (eltérő igények esetén) egymás abnormálisnak/prűdnek bélyegzésénél kezdődik.

"Ezek alapján úgy érzem, el is várhatom." - Ismét hibás a szóhasználat. Nem, nem várhatod el, mert a szex nem az üzletelésről szól, nincs a világon semmi, amivel ki tudnád érdemelni, hogy egy másik emberi lény olyat csináljon a kedvedért, ami benne rossz érzéseket kelt. Aki nyal, ne azért tegye, hogy cserébe "joggal" követelhessen viszonzást, hanem belső indíttatásból, önzetlenül, vagy legalábbis azért, mert ő maga eszeveszettül kívánja.

"El tudom ugyan fogadni, hogy vannak hölgyek, akik ezt nem teszik meg, sőt, maximálisan tiszteletben is tartom ezt, de részemről annyi a megoldás, hogy én egy másik játszótérre járok, ööööö... labdázni." - Ezt már korrektebb megnyilvánulásnak tartom, még ha nem is vagyok képes azonosulni a felfogással (nálam biztosan nem a nyaláson állna vagy bukna egy kapcsolat, de nem vagyunk egyformák). Természetesen olyan társat választasz magad mellé, amilyet szeretnél, és ez vonatkozik mindenki másra is.


A #11-es válasz különösen tetszett, szóval köszönöm, mint ahogy a többiek hozzászólását is.

2017. aug. 4. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!