Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről a cikkről (a linket betettem kommentbe)? Van aki bevállalt már hasonlót? "A Sound lányai - Két pasival szekszeltem a belépőért, és cserébe behoztak ingyen egész hétre! "

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 11. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Én csak annyit, hogy beigazolódott a feltevésem:

A fesztiválszezon alatt kell normális lányt keresni, mert a rib@n€ok odavannak "bulizni".

2016. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Azt, hogy a cikk írójának előbb meg kéne (kellett volna) tanulnia fogalmazni.
2016. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kitaláció az egész.
2016. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez igaz, az nagyon szomorú...
2016. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A cikk írója sem fogalmazni, sem helyesen írni nem tud igazán. Igazából a netre bárki bármit feltehet már a mai világban, ami eszébe jut. Lehet, nem is igaz, nincs alátámasztva. De az is lehet, hogy igaz.
2016. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt kamu, mert Soundra járó lányoknak van pénzük, vagy apja-anyja, vagy melózik. Másrészről igaz is, mert ahogy beér a fesztre, fekszik fűvel-fával. Nem is tudom mi értelme egy ilyen fesztiválnak. Nagyjából egy kínzókamra, ahol az ember felfordul a sok felszínes embertől vagy Aids-esen megy haza.
2016. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként nyilatkozok, elnézést.

Ribik mindig is voltak, vannak, lesznek. De látszik a megfogalmazásból, hogy ez a cikk kamu, egy ember írta meg az összes választ.

2016. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak saját magát minősíti.. Egy ócska r.banc... És gondolom ennek a csajnak sír a szája hogy nincs egy normális pasi meg párkapcsolata.. Mert az összes pasi egy s***fej . De ilyen hozzáállással ne is várjon jobbat... Szégyen hogy ilyen mélyre tud süllyedni egy lány egy party miatt gyakorlatilag eladta a testét a buli kedvéért nem jobb egy útszéli prostinál... 22 N
2016. júl. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A cél szentesíti az eszközt.
2016. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csajok! Sziget jegy valakinek?;)
2016. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!