Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30éves vagyok és nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30éves vagyok és nem voltam még férfivel, mit tegyek? Lentebb

Figyelt kérdés

Van most egy férfi aki iránt erôs szexuális vágyat kezdtem érezni és erre egyszercsak ô elôállt azzal, hogy sexeljünk, de csak utalt rá. Akkor nem lett semmi az egészbôl.

Hónapokkal késôbb megint találkoztunk pedig már letettem szinte róla. Elkezdett lelki síkra terelôdni bennem a dolog és ahogy a bizalmam felkeltôdött iránta akartam vele együtt lenni. De akkor meg már ô nem akarta. Nem gondoltam volna, hogy ô nem akarja. Illetve érdekes volt a folyamat ahogy a fellangolás erzelmek irânyába alakult és hogy noha nagyon kívántam mégis nem jó így indítani.Nem bántam meg a döntésem ha akkor úgy éreztem jónak.Most szenvedek viszont iszonyúan, mert reménykedni kezdtem holott vigyaztam az elején hogy ne engedjem magam át egy ponton érzelmileg amíg nem érdemes. Volt már ilyen nekem sajnos és emiatt még nehezebben viselem.


2017. aug. 3. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sok a filózás!!!! 30évesen nem a nagy züzességelvesztést az igazival kell várni , hanem a csalódások által tudni kellene mire vágysz.. Azt meg próbálgatásokkal fogod megtalálni.
2017. aug. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom mire vágyok.Miért ne találhatnék elsôre olyat akit szeretek?
2017. aug. 5. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!