Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30éves vagyok és nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30éves vagyok és nem voltam még férfivel, mit tegyek? Lentebb

Figyelt kérdés

Van most egy férfi aki iránt erôs szexuális vágyat kezdtem érezni és erre egyszercsak ô elôállt azzal, hogy sexeljünk, de csak utalt rá. Akkor nem lett semmi az egészbôl.

Hónapokkal késôbb megint találkoztunk pedig már letettem szinte róla. Elkezdett lelki síkra terelôdni bennem a dolog és ahogy a bizalmam felkeltôdött iránta akartam vele együtt lenni. De akkor meg már ô nem akarta. Nem gondoltam volna, hogy ô nem akarja. Illetve érdekes volt a folyamat ahogy a fellangolás erzelmek irânyába alakult és hogy noha nagyon kívántam mégis nem jó így indítani.Nem bántam meg a döntésem ha akkor úgy éreztem jónak.Most szenvedek viszont iszonyúan, mert reménykedni kezdtem holott vigyaztam az elején hogy ne engedjem magam át egy ponton érzelmileg amíg nem érdemes. Volt már ilyen nekem sajnos és emiatt még nehezebben viselem.


2017. aug. 3. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és mi az oka hogy eddig nem voltál még?
2017. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat te az a no vagy, aki nem sajat szandekabol szuz meg igazabol
2017. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én meg nem voltam nővel.


30 éves szűz vagyok...hurrá...

2017. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánd! Aki úgy kezd ahelyett hogy randira hívna, hogy szexre célozgat, az nem korrekt férfi.
2017. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? 😁
2017. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi a kérdésem?:)Hogy mit tegyek, hogy ne járjak így és normális kapcsolatom lehessen. A csak szexkapcsolatot sokszor végiggondoltam már és mindig rájövök, hogy nem való nekem. Olyat szeretnék, aki akar engem az ágyban és együtt is tölteni velem az időt. Az hogy mennyire hosszútávú egy kapcsolat azt előre nem lehet tudni. Nem kell, hogy örökre tartson feltétlenül.Ezen már túl vagyok ezen az elképzelésen:)
2017. aug. 3. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbálj szerencsésebb lenni 😑
2017. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan mondtam amúgy. Lehet csak nincs szerencséd.


Amúgy meg gondold végig ki vagy, kikkel találkozol, passzolnak e ezek. Hol találhatnál olyat akivel kölcsönösen kellettek. Próbáld gazdagítani magad, hogy izgalmasabb legyél magadnak is és a másiknak is.


De az is lehet, hogy apróságokon múlik. Testbeszéden, rossz beidegződéseken, amit nem is látsz és a másika eltolja. De az is lehet, hogy ronda vagy. Próbáld meg érteni ki vagy, milyen típus és hogy lehetne azt a típust még jobban kibontani. És járj helyekre ahol olyanok lehetnek akik izgatnak és akiket izgathatsz. Ilyesmi.

2017. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50-es F szolgálatodra áll
2017. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jellemeznéd magad? Külsőleg-belsőleg. Talán rájövünk az okára, és tudunk tanácsot adni.
2017. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!