Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hosszabb előjátéktól jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszabb előjátéktól jobban bírják a férfiak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ha tovább elnyújtom az előjátékot a barátnőmmel, akkor tovább bírom én is, nem megyek el olyan hamar. Tapasztalt ilyet más is?
2017. aug. 2. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

én alapból szeretem elhúzni 20-30 percre, de volt olyan is amikor csak neki estünk egymásnak, vagy éjszaka kb előjáték nélkül belekezdtünk

mindig is sokáig bírtam és nem volt ez másképp sem rövid sem hosszú előjátéknál

de én még technikával rá is segítek, szeretem kiélvezni minden pillanatát, nem az orgazmusom a cél

2017. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, mert én is átéltem sokszor ilyet. Amúgy az is benne van, hogy a barátnőd hamarabb elmegy, vagy érzed, hogy el fog menni, és kevésbé feszülsz rá. Ergo jobban bírod.
2017. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Úgy értettem, hogy hamarabb megy el az előjáték miatti felfokozott állapot miatt.
2017. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van nálam is,de az is kell hozzá,hogy előjáték során aktív legyen a lány is.Úgy jobban megszokom,és tovább is bírom.
2017. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!