Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalatok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok vannak azzal kapcsolatban, hogy amelyik férfinek szőrös a mellkasa, annak az intimtájék is az? Van összefüggés?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnan inkább leszedik. Pl; én szeretem,ha szőrös a mellkasa,férfiasnak tartom! De szőrt nem szeretnék így köpködni!
2017. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

A töke minden pasinak szőrös :D

csak van aki lecsupaszitja


Semmilyen összefüggés nincs.:)

2017. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ápoltság kérdése. Én pl elég szőrös fajta vagyok, ollóval kulturált módon levágom a szőrt a mellkasomon, egész kicsire, megfogni se lehet, de mégse csupasz! A farkamról leborotválom!
2017. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs.

Intim szőrzete mindenkinek van, függetlenül attól, hogy egyébként a teste többi tájékán mennyire szőrös. Az más, hogy valaki leszedi, más meg nem.

Ha pedig arra gondolsz, hogy ha valaki a mellkasát nem szőrteleníti, odalent szőrteleníti-e, akkor a válaszom az, hogy teljesen egyéni és változó. Egy pasi volt az életemben, aki szőrtelenítette a mellkasát, ő odalent is szőrtelenített. Az összes többi pasinak szőrös volt a mellkasa, és volt, akinek odalent is szőrtelen volt, és volt, aki pedig nem szőrtelenített odalent sem.

A páromnak szőrös a mellkasa, de odalent szőrteleníti.

2017. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!