Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok? Van...

Mik a tapasztalatok? Van összefüggés a babó mozgása és a neme között?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a lányok általában(a kivétel erősíti a szabályt) sokkal nyugodtabban viselkednek mint a fiúk. Már kisgyermek korukban. Szerintetek mennyire figyelhető ez meg amíg az anyaméhben vannak.

Szóval a kérdés az, hogy lányos ill. fiús kismamáknak mennyit mozog a baba?


2009. jún. 23. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor tehes voltam a fiammal annyira rugdosott vmikor, hogy majd kirúgta a bordáim. Úgy hullámzott mint a csuda, de inkább az esti órákban. Napközben meg nagyon nyugisan elvolt odabent. Na aztán mióta megszületett mindenkitől azt hallom, hogy milyen nyugott ez a gyerek, még az oltások alatt se sírt (azért vannak rossz napjai). Most már 1 éves és tényleg elég nyugis gyerek szerencsére:)
2009. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés. Nekem lányom van és rengeteget mocorgott bennt is és kinnt is.
2009. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem se lehet kategorizalni. A kisfiam nyugis volt elegge, mar ami a pocakos idöszakot illeti, aztan pikk-pakk beindult, es a mai napig ugy fel van pörögve, olyan mozgekony, hogy en bizony orvoshoz is vittem, mert komolyan azt hittem, hogy hiperaktiv. De szerencsere csak az atlagosnal joval mozgekonyabb. :) A lanyommal kapcsolatban, aki meg a pocakomban van, 36 hete, hat ö hihetetlenül mocorgos, szinte a nap egeszet mozgassal tölti. Remelem hogy az ellentetes pelda alapjan ö viszont nyugisabb, higgadtabb gyermek lesz. :)

2009. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy lenne összefüggés,nekem legalábbis a fiam és a lányom is szétrugdalta a hasam :)

Különösen mikor meghallották az apjuk hangját :)

2009. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisfiam van most 2 hónapos, és izgága mint egy sajtkukac. A pocakomban sem bírt magával, még videóm is van róla hogy tornázott a hasamban. :)
2009. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs összefüggés, vagy ha van is, az véletlen :)

Az én kislányom nyugis mindenhol: pocakban is, kint is :)

2009. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!