Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lóháton, nyeregben elvileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lóháton, nyeregben elvileg lehetséges szeretkezni?

Figyelt kérdés

Főleg lovagolni tudó emberek véleménye érdekel.

Ez is csak egy pajzán fantázia, ami a valóságban kivitelezhetetlen, és vagy élvezhetetlen, esetleg kellemetlen? A női partner így orgazmushoz juttatható?

(a linkelt képek illusztrációk, nyugodtan meg lehet nézni, meztelenséget nem tartalmaznak)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocsánat a bizarr kérdésért.

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 31. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet
2017. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem épp a legkényelmesebb az se biztos hogy lesz orgazmus

Max az extra élmény

2017. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1,2.: Nem "túl" higiénikus. Gondolok itt bármilyen fertőzést össze lehet szerintem szedni, mégiscsak istállótisztaságú egy ló és a lószerszámok.


Mondanám, hogy pl. az ősmagyarok virtusból megtehették, de pont a régi korokban féltek legjobban a fertőzésektől...

Ezért is éltek -sokkal rövidebb ideig- nagyon szigorú szabályok és erkölcsök szerint. Egyszóval, aki nem akart beszedni egy csúnya fertőzést és meghalni, az hülyeségeket nem tett. Ez inkább a modern antibiotikumok korában élő filmrendezők fantáziája.

2017. júl. 31. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ilyet sehol nem írnak a könyvek hogy mi lovon szaporodtunk volna... olyat igen, hogy a harcos a lovával együtt temetkezett, mert több mint egy állatnak tartotta, inkább családtagnak.
2017. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még szőrén talán - nyeregben kizárt. Valamint egy extra birka természetű lo kellene hozza.

Fizikailag megvalósítható h egy lány beleuljon a pasi farkába, de szeretkezes nem lesz belőle az biztos.

(Egy lovasedző)

2017. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4.: Nem is írtam, nem is gondoltam. És valóban sokkal jobban tisztelték ennél a lovat, hogy akár eszükbe jusson hasonló. Szerintem előtte sem csinálták, nemhogy rajta...

5.: Igen, ez reális. Én nem tudok lovagolni, de azt látom, hogy elég durván mozog a lovas a lovon. Minimum fitymafékszakadás, vagy rosszabb sérülés sülne ki belőle...

2017. júl. 31. 22:12
 7/12 anonim válasza:
100%
Feltöri a pici segged :D
2017. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.: Az rendeltetésszerű "használat" során is megeshet.
2017. aug. 2. 00:35
 9/12 A kérdező kommentje:
2017. aug. 13. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet,bár nem hiszem hogy kényelmes. Josephine Mutzenbacher c. filmben van egy rész,ahol a magyar huszárok mesterfokon űzik lóháton
2017. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!