Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretnék a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék a párommal vízben szeretkezni azt gumival is lehetséges? (csak mert még nem szedek tabit)

Figyelt kérdés
arra nem vállalkoznék h gumi nélkül csnáljuk és mielőtt elélvez kivegye (csomóan így lesznek terhesek...) de szeretném vízben csinálni, lehetséges ez gumival?
2008. aug. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, csak nagyon oda kell figyelni, hogy le ne csússzon a vízben a barátod péniszéről. Meg az is előfordulhat, hogy belemegy a víz és ahogy benned van, kiszakadhat a gumi a nyomástól.
2008. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2008. aug. 6. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehetséges, de ki is szakadhat? Akkor szerintem nem lehetséges!! Nagyon rizikós szerintem, ne próbáld ki.
2008. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetne lehetséges? Akkor is kiszakadhat, ha nem vízben csináljuk. Pl ágyban se próbáljuk akkor ki, mert kiszakadhat? Igaz, hogy jobban oda kell figyelni és lehet, hogy gyakorlás kell hozzá, hogy összejöjjön a dolog, de lehetséges!
2008. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Azért a gumi nem olyan szoros, hamar belemehet a víz. Úgy meg már baromira nem biztonságos. Nem olyan, mintha ágyban csinálnátok. Szerintem ne kísértsd az ördögöt! Mondjuk zuhany alatt, ha nem megy annyira a víz, akkor talán nem lesz baj, de abban meg mi a pláne? Akkor már állhattok mondjuk a szobában is.
2008. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jolvan inkább még várok vele, majd ha tablettát szedek... és köszi a válaszokat
2008. aug. 6. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tusfürdőktől, samponoktól egyéb ilyenektől a gumi pórózussá válik (elvékonyodik) és kilyukadhat! Inkább szedj tablettát, az amúgy is a legbiztonságosabb módszer!
2008. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!