Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem az anált de fáj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az anált de fáj?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szeretem az anált de fáj ha mozognak de az nagyon izgat ha óvatosan tövig nyomják és bent marad pár percig vagy ha szex közben beleteszi a partner a hüvelykujját, nagyon fura tudom de van erre magyarázat ?

2017. júl. 30. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a lányok már csak ilyenek...


mondjuk a fiu meg tud ugy is dugni, hogy nem nyomja be nagyon. Mondjuk akkor nincs az, hogy tövig behatolva spriccol :D Hanem viszonylag hamar ki is jön a cucc.

2017. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Max annyi, hogy te így Ennyit szeretsz (egyenlőre 😉)

Gyakorolj egy dildoval vmaszti közben. S akkor magadnak próbálgathatod mozgatni, a te tempódban, élvezeted szerint, s akkor előbb utóbb valószínűleg a pároddal is menni fog 😎

2017. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem gyakorolhatnál lépésről lépésre. :) Nem kell elsietni semmit. :)
2017. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!