Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretem az anált! Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem az anált! Van még itt ilyen nő?

Figyelt kérdés
Kérdésem felmérés jellegű, egyfajta tükörképe annak a kérdésnek, amit nem régiben feltett egy nő: Szeretem az anált! Van még itt ilyen nő?

2015. aug. 5. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem probaltam, de nem is igazan hivogat, hogy kiprobaljam!
2015. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Sok nő nem szereti, csak itt próbálják bebeszélni (néha nőnek álcázott férfiak is), hogy az milyen jó, meg mindenki szereti meg élvezi, csak megfelelő partner kell hozzá, blablabla...
2015. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszett a dolog, de kipróbáltam egy megfelelő partnerre, nem is fájt mert szépen fokozatosan csinálta..de élvezetet nem nyújtott, nem volt jobb és nem is tetszett. Így nem is akarom többet. Nem azt mondom, hogy nem szeretem ,de nincsen rá szükségem.. azok a nők akik meg szeretik és nyújt nekik bármiféle élvezetet,orgazmust hát legyenek boldogok
2015. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igen, ezt a bebeszélést én is bírom... Hogy de csináld, mert kötelező. Sőt, nem is csak csinálni kötelező, hanem élvezni is. Mert az élvezet az úgy jön, hogyha rád parancsolnak, hogy "Élvezd!" akkor élvezni is fogod... -.-


Én is próbáltam és nem volt jó. ÉS akkor jönnek azzal a pasik, hogy "de velem jobb lesz"... Oké, lapát.

2015. aug. 5. 11:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Tényleg kiírtad... :D :D


Én sem szeretem.

2015. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még. Barátom szeretné, d megérti, hogy még nem vagyok rá készen. Egyáltalán nem izgat a gondolat, de egyszer ki fogom próbálni, sok jót nem remélek tőle.
2015. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó, nyugodj meg: a pasid addig fog nyaggatni, míg bele nem mész. Csak mutatja, hogy megért, közben meg miközben a puncidat dugja a seggedre gondol. Nem szabad ilyen téren (se) megbízni a pasikban. Mert mikor már kezdenél lenyugodni, akkor újra felhozza a témát. És egyre jobban fog követelőzni. Ezek ilyenek. Nem lehet velük mit tenni. Egy óvatlan pillanatban akár be is nyomja a fenekedbe.


Habár lehet, hogy élvezni fogod. Ha meg akarod tartani a pasidat, akkor mondjuk élvezni KELL és legalább (mondom, legalább) hetente 3-szor, hanem az összes aktusnál alkalmazni kell.


De ne legyen igazam. Csak arra kérlek, hogyha élvezed, és orgazmusod is lesz tőle, akkor azért ne nézd le a többi nőt, aki nem élvezi, mint ahogy manapság teszik.

2015. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A "tükörkép" kérdésedről az jutott eszembe, hogy ha van kedved, esetleg kiírhatnál egy olyan kérdést, hogy van-e olyan nő, aki nem próbálta, mert se neki nem mozgatta soha a fantáziáját, se a párja vagy a korábbi partnerei nem vágytak rá, így soha szóba sem került.
2015. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

# 7, 6-os voltam.

Oké-oké, nem kell ennyire "nősovinisztának" lenni. Tényleg nagyon vágyik a seggemre, de az engedélyem nélkül nem próbálkozna betenni, teljes a bizalom.


És eddig is hidegen hagyott, ha valaki nem szeret mondjuk szopni, vannak férfiak, akik nem is szeretik, ha szájjal kényeztetik őket, csak meg kell találni a hasonló szexuális igényű párunkat. :)

2015. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Próbáltam, nem jött be. Azóta belső aranyérrel nem is próbálkozom, annyit nem ér a dolog, hogy utána hetekig járjak proktológushoz... anál nélkül is fáj.

Nem jönnék össze olyan pasival, akinek fontos az anál (ez nálam kizáró ok). Szerencsére eddig főleg olyan partnereim voltak, akik vagy kimondottan undorodtak az análszextől, és akkor sem éltek volna vele, ha tálcán kínálom, vagy csak kíváncsiságból próbálták volna ki, és nem tartották igazán fontosnak.

2015. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!