Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Fenekelj el, még, keményebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fenekelj el, még, keményebben! " Oké, de mennyire már? Csajok? Mit jelent a keményebben? Kifejtem lent

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy ez izgatja a csajom, szívesen csinálom neki, de már full piros a feneke. Pedig tényleg nagyokat sózok rá, és még keményebben kéri.. De mennyire keményen? Másnap ne tudjon leülni fájdalommentesen, vagy mi? Esküszöm nem értem...

Nyilván ilyen fenekelés fétise van, de én nem akarom ennél jobban verni, na :D szóval értitek..



2017. júl. 29. 19:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Amíg nem mondja ki a biztonsáfi szót.

24 N

2018. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Fakanállal elég változatos élményt lehet adni. Homorú, domború felével, kicsi fejűvel csípósebbet, nagyobbal ütősebbet. Létezik könnyebb, nehezebb, lyukas, ovális, kerek, szögletesebb. A bőr nem sérül tőle, könnyen fokozható, kutyapózban könnyen használható. Egyéntől függ, kinek milyen nyomok keletkeznek és milyen gyorsan múlnak. Volt, hogy elfáradtam és nyoma sem maradt, volt, hogy könnyedén lila köröket rajzoltam. A kérdés amúgy teljesen életszerű, barátnőm is mindig keményebben kérte még a fakanalat is. Egy szép nyári napon addig sikerült fokoznunk a fakanalazást, hogy utána strandra is a kis lila foltjaiva jött, de ő a nyomokat is élvezte.
2018. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!