Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Fenekelj el, még, keményebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fenekelj el, még, keményebben! " Oké, de mennyire már? Csajok? Mit jelent a keményebben? Kifejtem lent

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy ez izgatja a csajom, szívesen csinálom neki, de már full piros a feneke. Pedig tényleg nagyokat sózok rá, és még keményebben kéri.. De mennyire keményen? Másnap ne tudjon leülni fájdalommentesen, vagy mi? Esküszöm nem értem...

Nyilván ilyen fenekelés fétise van, de én nem akarom ennél jobban verni, na :D szóval értitek..



2017. júl. 29. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Kicsi szadista hajlam meg van nála:P de ha igényli, add meg neki az örömöt, ő tudja hogy ő mennyire bírja.
2017. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért mondja, hogy izgasson, mert ugye a keményebben szó tud izgató lenni. De az is, hogy kicsit szadista. Beszéld meg vele.
2017. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A szürke ötven árnyalata jutott eszembe erről pár mp-re :D Nedvesedik is a bugyi.


Szerintem élvezi,ahogy csapkodod,és valószínűleg a fájdalmat is. Vannak ilyen nők.

2017. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Üss rá még nagyobbakat ;)
2017. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen, szeretjük mindketten keményen :) És van is benne egy is mazo.

De néha már én érzem úgy, hogy túlzás.. mert tényleg iszonyat erősen ütöm a fenekét :D De még mindig keményebben kéri, ezért is kérdeztem, hogy mi a cél, hogy másnap is fájjon? Én arra gondolok mindig, hogy csak túl izgatott és azért kéri még keményebben, de az ha másnap is érezné pl, az már azért nem lenne normális szerintem.. :D szóval nem akarok neki maradandó "sérülést" okozni.

# Hármas, akkor irány, és cserkészd be a párod:)

2017. júl. 29. 19:43
 6/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, valaki hurkásra vereti a seggét, nő, és imádja. Szerintem nyugodtan adj neki:)
2017. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez, ülni már nem birt de azt is élvezte
2017. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, és én is kértem már, hogy keményebben, ilyenkor kaptam pálcával, na azt nem kívánom senkinek, hetekig látszódott a nyoma, és nagyon fájt is.

23L

2017. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Bassz oda neki egy baseball ütővel.
2017. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint a párom :D nem akarta elhinni hogy ennél is durvábban akarom. Mindenben a durvulást kívánom. De olyan szinten hangulat ember vagyok hogy valami kattan és azt akarom hogy simogasson és szeretkezzünk. Szóval verd el a popsiját úgy ahogy ő kívánja, mert ezt nagyon szeretjük 21L
2017. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!