Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Fenekelj el, még, keményebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fenekelj el, még, keményebben! " Oké, de mennyire már? Csajok? Mit jelent a keményebben? Kifejtem lent

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy ez izgatja a csajom, szívesen csinálom neki, de már full piros a feneke. Pedig tényleg nagyokat sózok rá, és még keményebben kéri.. De mennyire keményen? Másnap ne tudjon leülni fájdalommentesen, vagy mi? Esküszöm nem értem...

Nyilván ilyen fenekelés fétise van, de én nem akarom ennél jobban verni, na :D szóval értitek..



2017. júl. 29. 19:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem siman kezzel (teljes tenyerrel) valo racsapassal azert olyan irto nagy fajdalmat popsin nem lehet okozni. Engem is izgat, ha elfenekelnek, vagy racsapnak a fenekemre, de nem tudom elkepzelni, hogy egy nagy ferfi tenyerrel ott akkora nagy fajdalmat lehetne okozni, pedig a mostani parom is inkabb mar a nagyon izmos kategoriaba tartozik, versenysportolo.
2017. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Légy szófogadó, és ha mégerősebben kéri, akkor csináld! Ha nem tetszene neki, akkor nem kérné.

Én is mindig úgy csinálom, hogy a partnerem a lehető legnagyobbat élvezzecaz ő igénye szerint. Ha ehhez pálca vagy szíjj kell akkor azzal, ha tenyér akkor úgy, ha mé csak szeretkezs akkor úgy 😃

2017. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
Ilyen nőm még nem volt, de nem is lesz. Meg nem ütnék egy nőt. Szellemileg aberáltaktól pedig irtózom.
2017. júl. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13-as, akkor gondolom magadhoz sem nyúlsz:)
2017. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Én azért elgondolkodnék, hogy hosszú távon tényleg együtt akarnék-e lenni egy ilyen lelkileg sérült csajjal...
2017. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Használj egy fakanalat, vagy a hajkeféjét, vagy nadrágszíjat...imádni fogja :-)
2017. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Készítenék neki derest és fenekelőbakot, puha bőr borítással és szíjakkal. Majd 25-öt kapna például egy fenekelő paddléval. Majd ha tetszett neki és erősebben kéri akkor persze újra. Mindenképpen biztosítanám neki azt a gyönyört hogy deresen a normál orgazmuskor érezhetőnek a többszörös intenzitását élje át.
2017. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A szakszerű fenekelés külön tudomány! Ahogy a 7.es írta, ha erősen kéri friss pálca.(Kb 0.5-0.8 centi vastag, és 70 centi hosszú.) Kösd le, popsi kicsit feltol, vesszőt suhogtasd meg a füle mellett, emeld a vállad felé, és csapj le! Igy adjál neki erősen 12-t! Figyelj arra hogy a vessző mindkét popsigömbjét érje! A pálca csíp is, meg üt is! Ficánkolni fog rendesen! Bekékül, bezöldül, de két hét mulva nyoma sincs. akkorát ne üss, hogy a bőre felrepedjen. aztán jöhet a bot! Ez lehet 2 centi vastag is. De ezt is csak deresen, vagy fenekelőbakkon szabad adni, szorosan lekötve. Kezd 6-tal! Vinnyog, sziszeg, riszál ahogy a bot a popsiját csiklandozza! Na ebből elég lesz neki a 12! :-)
2017. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mielőtt mindenki teljesen bevadul, nem árt ha tudjátok, vannak olyan csaló nők akik ilyen után feljelentik az embert.
2017. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18-as már attól izgalomba jöttem ahogy szépen felvezetted :))
2017. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!