Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez már szexfüggősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már szexfüggőség vagy még természetes?

Figyelt kérdés
Minden nő érdekel, egészen addig amíg meg nem kapom. Utána már nem. Mert ha megdugtam egy csajt, már nem érdekel. Megyek tovább. Mondjuk ezt pont szeretik az olyan csajok, akik kapcsolatban élnek, és csak szexet akarnak. Szóval ha tehetném minden csajt megdugnék, de tudom hogy ez nem normális. Vagyis nem, nem tudom. Ez már szexfüggőség lenne vagy még normális?
2017. júl. 29. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzol...
2017. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az ösztön.
2017. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es: miben kamuznék? És nem utolsó sorban: miért kamuznék? Miért lenne az jó nekem?
2017. júl. 29. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:

haha.

én is így voltam.

kb fél éve találtam 1 lányt aki tényleg érdekel, azóta nem.

előtte éveken keresztül csak 1-2 alkalom és ennyi. nem tudott lekötnisenki csak mentem tovább.

majd idővel elmúlik.

2017. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha találni fogsz egy normális nőt, nem fog más érdekelni, az érzelmekkel teli szex más mintha simán reszelnél....
2017. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félreértés: nekem ezzel nincs bajom. Szeretek szép lányokkal dugni. Csak félek hogy átesek a ló túloldalára. :(
2017. júl. 29. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit csinálod amennyi jó esik. Ebben legyél függő, ne a drogban vagy az alkoholban meg egyéb ilyenekben. Ez még egészégedre is válik!
2017. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!