Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány férfinek hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfinek hogyan lehet természetes, hogy egyedül élnek?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem szexelnek, de nem is randizgatnak.
2017. júl. 24. 05:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek megy érzelmek nèlkül is! Nem kell neki a körítés. Mindenki más.
2017. júl. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így alakult. Ez van.
2017. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Néha irigylem azokat akik így jól elvannak.

Akiket nem kínoz az hogy nincs kivel megosztani az élet dolgait, és az hogy este egyedül fekszik, reggel egyedül kel.

2017. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért kínozná? Hiszen közömbös. Ezért tud egyedül lenni. Neki jó így.
2017. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
teljesen jó, én imádom :D azt hozok haza akit akarok, senkinek nemkell beszámolnom, alapvetően szociális vagyok viszont szeretek magammal lenni, sokszor minőségibb időtöltés ez mint valakivel elb.szni az időt
2017. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Éltem már együtt nővel, többször is, a végére mindegyik elviselhetetlen fúria lett és egyik sem akart szexelni (mondjuk amekkorára híztak, nem is volt hozzájuk már gusztusom). Kösz, erre nincs szükségem. Eleget néztek madárnak.

Az elején akarnak csak bizonyítani a lányok, akkor adnak bele apait-anyait a szexbe. Na nekem csak akkor kellenek.

2017. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tarok házi állatot!
2017. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tartok parazitát.
2017. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Van, aki kilépett az érzelmek világából, érzéketlenné vált. Talán jobb így. (Uniting Nation: Out of touch)
2017. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

15 éve így élek, számomra teljesen természetes. A magam ura vagyok minden tekintetben. Igaz én mosogatok és mosok magamra, viszont az idők során sikerült megtanulni a konyhában is otthonosan mozogni, így még a kajákra sincs panasz, szeretek velük kísérletezni.


Van egy kutyám, őszintén, sokkal többre értékelem mint egy emberi társat.

2017. júl. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!