Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány férfinek hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfinek hogyan lehet természetes, hogy egyedül élnek?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem szexelnek, de nem is randizgatnak.
2017. júl. 24. 05:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
26%
Én baromi sokat dolgozok, plusz van egy csomó barátom, van egy kutyám és saját házam. Hetente hívok takarítónőt is. A lányok jönnek mennek. Miért rontanám el az idilt, azzal, hogy megengedem, hogy odaköltözzön egy nő? A nők nagyrésze elengedi magát, ha úgyérzi, hogy már benn ül a tutiban (nem ad annyira magára, nem akar úgy megfelelni az ágyban, előjön a valódi énje). Nekem erre nincs szükségem. Ráadásul még én vagyok a szemét, mert kirakom.
2017. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!