Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ti hogy bírjátok sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogy bírjátok sokáig az ágyban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok már nem szűz, a barátnőm dettó. Viszont van egy nagy problémánk. Én ba benne vagyok max 3-4 percig birom. Ellenben neki több idő kell. Két kérdésem is lenne, az egyik h mire gondoltok, vagy hogy csináljátok h nem mentek el rögtön. A másik, h más 1,5 éve együtt vagyunk mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Szeretem es ő is. De félek ha ilyen vagyok el fog hagyni, erre sok esély van?! Eddig 3x feküdtünk le. De utánna én kielégitettem, de ugye csak kézzel. Tudom, h nem olyan, és érte jo akarok lenni, de nem tudom hol kezdjem. Kérlek segítsetek!

2017. júl. 25. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elhagy, akkor egyrészt egy utolsó suttyó, másrészt meg nem is igazán szeret.
2017. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

:)

Az én barátnőm jobban szereti ha szájjal csinálom neki a kezem helyett..

amúgy mi hosszabb előjátékot szoktunk, és a barátnőm is csúcsközelbe juttatom mire beteszem.


Próbáld meg kihúzni egy picit, mielőtt érzed, hogy el fogsz durranni, és picit! de tényleg picit, üss a kupakra (nem viccelek, hatásos)

2017. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Miért Homoszexuális kategória ?
2017. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Soka gyakorlás és menni fog. Még nagyon keveset csináltad, egy darabíg hamar el fogsz menni.

Próbálj második menetet, akkor tovább kell bírnod.

2017. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

gumival vagy gumi nélkül??

gumival tovább kéne hogy bírd..

továbbá pénisz gyűrű használatát javasolnám

2017. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Normális esetben, ha szeret, nem hagy el ilyenért. Minden korodbeli fiú (vagy legalábbis a jelentős többség) ilyen "problémával" küzd. Ha összejönne egy 30-40-es férfival, talán más lenne a helyzet, de míg a saját korosztálya környékén marad, nem várhat nagyon mást. Ha őt kielégíted, akár orálisan, akár kézzel, szerintem nagy problémája nem lehet belőle. Maximum szerezzetek be végső esetben egy dildót vagy vibrátort, amivel segítesz rajta, miután Te már nem bírod tovább. 20/L
2017. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Volt egy barátom ilyen gonddal, az vált be, ha kb 3 percenként pózt váltottunk és így volt egy 10-20 másodperces szünet, ami segített neki. Hátha bejön. :)

20L

2017. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

- igyekezz másra, valami teljesen közömbös dologra gondolni közben. Nem hangzik túl romantikusnak, de ha célod hogy ő is emenjen...

- próbálj meg becsiccsenteni előtte. Pár pohár borocskát letoltok... sokkal felszabadultabbak lesztek ráadásul tovább is fogod bírni

- csináljátok reggel, a reggeli merevedéskor. Legtöbbünk olyankor tovább bírja, ráadásul keményebb is a szerszám...

2017. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy gyakorlat teszi a mestert. 3 szeretkezéstől ne várj csodát srác. Majd, ha már 33 szeretkezésen is túl vagytok, akkor sokáig fogod bírni. Másrészről egy egyszerű trükkel talán segíthet rajtad a csajszid. Amikor dugod, szorítsa el két ujjával a farkad tövét erősebben. Ezt játsszátok el minden szexnél többször is, aztán az agyad majd szépen rögzíti ezt az érzést egy idő után és tovább bírod. Másrészről előjátéknél szerintem ne húzzátok fel iszonyúan a másikat, mert akkor már elég az a pár percnyi dugás is, hogy eldurranj.
2017. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Verd ki elötte magadnak. Kettö: a csajt nyalni kell, nem kézzel barátom!!!
2017. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!