Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiégtem? 18 L (kerdesem tul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem? 18 L (kerdesem tul rovid, a magyarazat hosszu)!

Figyelt kérdés
Most volt mar egy kerdesem,arra megkaptam hogy meg ertelen vagyok,hogy olyan gondolkodasom van mint a mai sracoknak,csak fogyasztom a pasikat ezerrel.Es lehet hogy igazatok van!Egyre inkabb azt kedzem eszrevenni magamon hogy a pasik egyre inkabb nem tudok egynel megallni,mar a szex sem oylan mint regen,mikor talizok egy sraccal mar ugy nem erzem azt a bizsergest,hoy agyba bujok.majd vele vagy valami ilyesmi,az erelmeim is zavarosak.Nemtudom mit es kit akarok,ha egy pasi ram nyomul az nem kell,ha en nyomulok ra es ugymond en vadaszom le nekem csak az a jo,es lehetoleg min 25 legyen,tehat az idosebb eretebb pasikra bukom,mar a korosztalyom abszolut hidegen hagy.De meg a 20 evesek is.
2017. júl. 25. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*mondat
2017. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
most kellene 1 komoly párkapcsolatba lépned az lenne a gyógyir ha a szerelmeddel lennél együtt csak is :) mert a szerelem az nagyon szép dolog :P
2017. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22f lemaradt
2017. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

az életkor önmagában nem jelent érettséget.


Sztem pihenj egyet és szedd össze magad...

2017. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó ideig ne engedd, hogy a bugyidba nyúljanak. Találj valamit, amivel lefoglalhtnád magad. No sex.
2017. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Írj 37/F
2017. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen. Ezt már többször leírtam. Le is pontoznak érte rendesen, mert igaz.

Az igazi "problémáid" késöbb jönnek.

2017. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!