Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiégtem? 18 L (kerdesem tul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem? 18 L (kerdesem tul rovid, a magyarazat hosszu)!

Figyelt kérdés
Most volt mar egy kerdesem,arra megkaptam hogy meg ertelen vagyok,hogy olyan gondolkodasom van mint a mai sracoknak,csak fogyasztom a pasikat ezerrel.Es lehet hogy igazatok van!Egyre inkabb azt kedzem eszrevenni magamon hogy a pasik egyre inkabb nem tudok egynel megallni,mar a szex sem oylan mint regen,mikor talizok egy sraccal mar ugy nem erzem azt a bizsergest,hoy agyba bujok.majd vele vagy valami ilyesmi,az erelmeim is zavarosak.Nemtudom mit es kit akarok,ha egy pasi ram nyomul az nem kell,ha en nyomulok ra es ugymond en vadaszom le nekem csak az a jo,es lehetoleg min 25 legyen,tehat az idosebb eretebb pasikra bukom,mar a korosztalyom abszolut hidegen hagy.De meg a 20 evesek is.
2017. júl. 25. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiégtél. Így engem már nem tudnál "levadászni".
2017. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pff,kiscsikó vagy te még egy igazi Férfihoz,mint én.
2017. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gyorsan kiegetted magad.
2017. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tompadúr ***** válasza:
Miért van annyira kamu szaga a dolognak?
2017. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

mi lesz még ha 35 éves leszel


már páran használták a puncidat, de aki igazán szeretett volna azt már soha nem találod meg emiatt

2017. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Talan ha egy ideig hanyagolnad a ferfivadaszatot es helyette foglalkoznal mondjuk a sulival,baratokkal akkor helyreallna a beked.
2017. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha egy fél évre leállnál a "pasizással". Lehet segitene.

18L

2017. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy időre tedd félre a témát. Lehet, utána újra jó lesz.

30+ /F

2017. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tedd félre, és inkább legyél a helyesírásod fejlesztésén, kicsi lány.
2017. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez a baj a legtöbb fiatallal, és itt gondolok most főleg a lányokra. Azért a lányokra, meg amíg a pasik között az átlag tényleg csak a fizikai élvezetekért gyűjti a puncikat, mint trófeát, addig a nők fejében ez máshogy csapódik le. Önbizalomhiány, kétségbeesés (ha nem adsz neki az elején szexet, talán soha nem lesz senkid az életben???), szeretet és törődéshiány meg miegymás jelentkezik főleg a tizenéveseknél. És egyik csalódásból a másikba képesek ugrani eszetlenül, csak mert képtelenek egyedül maradni, és újra és újra, látszólag rövid ideig tartó szimpatizálás után elhitetik magukkal, hogy most biztosan jobb lesz, biztosan ő az igazi(bb), ő majd nem csak azért lesz velem...A fiúk többsége meg ezt látván persze hogy kihasználja, csak hogy ágyba vigye.


"mikor talizok egy sraccal mar ugy nem erzem azt a bizsergest,hoy agyba bujok.majd vele vagy valami ilyesmi,az erelmeim is zavarosak."


A modat első fele arról szól, mintha csak a szexszel startolnál, a másik meg már (beképzelt?) érzelmek...


Pedig annyira egyszerű. Az ember előbb önmagát fejlessze, erősítse, ismerje meg. Állj meg boldogan a saját talpadon egyedül, ha ez meg van nem fogsz függeni mástól, és nem megfogni akarod majd a "szerelmet", hanem hagyni, hogy jöjjön magától, de te ettől még egyedül is teljesen boldog lehetnél. (26/F)

2017. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!