Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kismamák mennyire kívánják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kismamák mennyire kívánják a szexet a szüléshez közeledve?

Figyelt kérdés
S a szülést követően?

2017. júl. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
változó gondolom... én pl nagyon kívántam, a 2. gyerek szex után indult meg kifelé 😆 a 6 hetet betartottuk, de nehezen ment...
2017. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire! Vagyis én nem kívánom.
2017. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én előtte és utána is kívántam. Előtte még érthető szerintem, arról viszont előzetesen meg voltam győződve, hogy a szülőszobai megpróbáltatások után csak azt fogom kívánni egy darabig, hogy ne nyúljon hozzám soha többé senki odalent. :) Ehhez képest a végén már alig bírtam kivárni a hat hetet, és a férjemet irigyeltem, amiért ő továbbra is kielégülhetett mindennap. Én meg csak nézhettem, vagy maximum segédkezhettem neki ebben. :)
2017. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En kb a hatam kozepire se kivantam volna semmi a szules elotti hetekben honapokban ugyanis full kenyelmetlen volt minden ..orultem ha megtudok fordulni a masik oldalamra...pedig en csk 69 kg voltam a vegere...nos...es ott lent en ugy ereztem teljesen ott van mar a baba feje s nem fert be a ... (majdnemhogy)..

Viszont emlexem a szules utan -4-5 nappal kivantam a szexet perszee akkor meg nem szabad!!!

2017. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülés előtt már minden bajom volt le szakadt a derekam . bár mi 16. Héttől el voltunk tíltva. Veszélyeztetett Terhes voltam.

Szülés utan persze jó lett volna szexelni de ott volt a 6 hét gyermekágyi vérzés ami nekem 7 hét volt utána meg megjött az első havi vérzésem pont Valentin Napon. Szóval szülés után 8. Hét le teltével tudtunk újra szexelni de csak Óvatosan mert Sürgősségi Császárral szültem

23 n

2017. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!