Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz idősebb korban, már 30-hoz közeledve elkezdeni a szexuális életet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 20:51
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Ha korodbélivel/idősebbel akarod elkezdeni, akkor azért, mert erre a korra kialakult szexuális szokásaik vannak az embereknek. Ha fiatalabbal, kevesebb gond lehet, de ők általában más korosztályra buknak, nemtől függően.


26/F

2016. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már idősebb kor , a harminc felé? Beszarás.
2016. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Minél fiatalabb vagy, annál befogadóképesebb az agyad. Ugyanis minden agyban dől el, ahogyan ez is. Képzeld el, ha a szüleid az anyanyelvedre most akarnának csak megtanítani. Aligha tolnád olyan szinten valaha is, mint most. Amiről te beszélsz, az meg másrészt elidegenedés is a dologtól. Amúgy szerintem 30-tól 40-ig az a közép kor, és nem az idősebb. 30 alatt meg még fiatal vagy. (25 szűz F)
2016. aug. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem nehéz, de nyilván azért nem dugtál eddig mert tele vagy komplexusosokkal, gátlással, lelki bajokkal, téves előítéletekkel és ezektől nagyon nehéz megszabadulni.
2016. aug. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 30, az nem idősebb kor szerintem. De tény, hogy ha eddig megvoltál szex nélkül, akkor ott valami nem stimmel teljesen. Miért most akarod elkezdeni? Valóban úgy érzed, hogy csak most jött el az ideje, vagy ez inkább valami külső elvárás az irányodba?
2016. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
09:27 : Inkább kíváncsiság. Annak ellenére, hogy nem tartom szükségesnek egyszer azért nagyon jó lenne megtapasztalni.
2016. aug. 18. 05:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy? pontosan hány éves vagy?
2016. aug. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogy fiú vagy lány vagy e,és mennyi idős?
2016. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ha csaj, akkor felajánljátok a szolgálataitokat, igaz?
2016. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha lány vagy lesz itt jelentkző

nekem is irhatsz segitek rajtad 38 F

2016. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!