Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok az idősebb nőkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok az idősebb nőkre ráizgulva?

Figyelt kérdés
35F vagyok és konkrétan egy 54 éves nőre vagyok ráindulva a munkahelyemen. Mondjuk fiatalosan öltözködik meg jó alakja van,de ottvan sok huszonéves is és mégis az idősebbet kívánom(csak szexuálisan,nem akarok vele komoly kapcsolatot).Előtte egy 45 évessel voltam szexkapcsolatban.
2016. aug. 7. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy miért, de nekem is bejönnek a szép 40-60 év közötti, érett nők. Jó neked, hogy már volt szexkapcsolatod egy 45 éves nővel, nekem még egy se jött össze. Bár nekem nagyon fiatalos az arcom, sokan azért is utasítanak vissza, mert kölyöknek néznek. Múltkor is volt akit zavart, hogy úgy nézek ki, mint egy 14-16 év közötti srác. Max 17-18-nak néznek engem egyesek, de már 25 éves vagyok.
2016. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
mert érettek és olyan szexuális kisugárzásuk van amiatt h nem sz.arakodnak azon h salátapuncijuk van meg vastag-e a bokájuk meg a többi fas.zság..:D tudom, nekem is bejönnek, volt szerencsém sokukhoz :)
2016. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ,egy 58 évesem! Isteni alakja,cicije,és esküszöm,hamvas illatos,tinipuncija volt! Hurrikán volt az ágybanú! Sajnos lelépett,azóta hiányolom!
2016. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Menj el egy öregotthonba:)
2016. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 idősebbekre gondol, nem szottyadt vén k.urvákra
2016. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb én is olyan 35-36 éves korom körül fogadtam meg, hogy csak negyven feletti nővel állok szóba. Valami történik negyven körül velük és egészen mást nyújtanak, mint egy fiatal.
2016. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a nő olyan mint a bor.
2016. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!