Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is jelentkeznek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is jelentkeznek az alábbi tünetek (alvakefélés)?

Figyelt kérdés

Szal ha nagyon fáradt vagyok és elalszok, akkor előfordul, hogy álmomban felkelek, elkezdem csókolgatni a párom, lenyúzom róla a ruhát és jó istenesen meg szom.

Aztán kB már csak akkor eszmélek, mikor már javában dugom, mint az állat, a poén az, hogy merevedésem is olyan van, hogy állítom, hogy vagy egy centivel még a farkam is nagyobb.

WTF?

Volt már ilyen valakinek?


2017. júl. 23. 21:00
 1/5 Tompadúr ***** válasza:
100%
Nem, de neked sem. Álmodtál ember.
2017. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És azt ne mond hogy a csajod nem kell fel erre.

Én arra felébredek ha másképp veszi a levegőt nem hogy még meg is dug

2017. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hoyg felkel, de mivel már megszokta meg tetszik neki, illetve pillanatok alatt benedvesedik, simán megy a buli.
2017. júl. 23. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Már hallottam ilyenről, a pasi félálomban nem igazán tudja mit csinál, csak csinálja.

Addig amíg a csajod élvezi, addig hajrá.

2017. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aztán kis idő után majd ezzel a kamu dumával próbálod kimagyarázni, hogy miért csaltad meg, szerencsétlen csaj meg még el is hiszi. :D
2017. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!