Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen vizsgálatot végez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vizsgálatot végez a nőgyógyász mielőtt fogamzásgátlót ír fel? Mennyi az esélye, hogy a mellékhatások jelentkeznek? Mert azért elég sok van az összesnek.

Figyelt kérdés
Eddig gumit használtunk, de szeretnék válltani csak nem tudom mennyire járok jól a tabikkal. 19/L
2016. júl. 1. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Használjatok továbbra is gumit.


Nem lányt ismerek aki elhízott, ragyás lett kopaszodik.. stb stb stb


Minden gyógyszer méreg is egyben.

2016. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egy lányt*
2016. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anamnézist vesz fel, arról, hogy van-e pl. trombózisra való hajlam a családodban. Teljes vérképet készíttet, ha a beszélgetés során felmerülnek további kockázati tényezők, akkor azokat is kivizsgálja, illetve ha a vérképről rendellenesség derül ki, azoknak is utánajár, mielőtt felírja a gyógyszert.

A mellékhatások jelentkezése teljes mértékben attól függ, hogy mennyire megfelelő neked az adott gyógyszer. Nekem pl. kutya bajom nem lett tőle, az első két hónapban voltam kicsit pattanásosabb a szokásosnál, de ennyi. De ismerek olyat is, aki folyamatosan vérzett és rosszul volt az elején.

A tabletta mindenképp drágább mint az óvszer, de ha tudsz figyelni a rendszeres szedésre, akkor megéri. Viszont korrekt orvos tájékoztat az egyéb módszerekről is (pl. gyűrű), érdemes rászánni az időt és az energiát egy teljes kivizsgálásra, és nem hagyni, hogy ránézésre gyógyszert írjon fel (mert sajnos van ilyen is).

2016. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!