Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyikünknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek kellene engedni?

Figyelt kérdés

Mielőtt bejött ez a nagyon jó idő minden rendben volt. Viszont mióta meleg van, nagyon kellemetlenül érzem magam az izzadás miatt. A párom is, én is kicsit izzadósabb típusok vagyunk, munkahelyen főleg. Egyszer, ahogy hazaértünk, rögtön mentem fürdeni, éreztem, hogy muszáj. Páromat is megkértem, hogy szex előtt szaladjon el tusolni, erre kiakadt, hogy szex közben úgyis megizzad, utána megy majd, de ő nem fog kétszer fürdeni. Aztán csak letusolt, és közölte, hogy nem lesz most már semmi. Azóta nem nyaggattam vele, de most újra szóba hoztam, mert nekem kicsit kellemetlen az egész napi izzadság és a kosz, ami ránk ragadt. A reakció ugyan az volt, nem volt aztán este semmi.

Nem azt mondom, hogy undorodom, csak kellemetlen, és nem is esik olyan jól a szex így. Én vagyok túl 'higiéniamániás'? Melyikünknek kéne engedni a dologból szerintetek?



2017. júl. 21. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a srác eszméletlen teszik arra, hogy ti ketten most akkor csináljatok -e vagy sem, vagy hogy neked hogy jó. De komolyan, ha látnád amit én...

A párod, és szerelmeskedhettek, és annyit képtelen megtenni hogy 5 percre megmossa magát, hogy jó illatos legyen, ami neki is jó, és neked is, és csak azért nem csinálja meg mert egy lusta disznó és teszik rád.


Barátnőmmel mi mindent megtudunk beszélni, és ha valamit szeretne az egyik, akkor nem veszekszünk, hanem szépen azt csináljuk, mert szeretjük egymást, és azt akarjuk hogy jó legyen mindkettőnknek.. De a barátod ehhez képest..

Neki kéne engedni.

A célodnak az kell lennie, hogy mindketten jól érezzétek magatokat, és szeressétek egymást. Ha ő olyat csinál, amitől nem vagytok mindketten boldogok, akkor neki kell engedni.

Tehát mindig az enged, aki hátráltatja a kettőtök boldogságát.

2017. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Mindenképpen nekifutok újra ennek a nagy beszélgetésnek, remélem meg fogja végre érteni.
2017. júl. 22. 01:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezen most kiakadtam. Az milyen már ha le kell ülni megbeszélni a fürdés dolgot! :D ha már ennyire igénytelen akkor szex után már 2x ne tusoljon ok. De az is milyen már. Te egy szutykos punkal jöttél össze. Ezek után már 2 naponta aztán hetente 1 alkalom a fürdés meg jön a kupakos bor vagy mi? Értem én, hogy te igényled a szexet de ahogy látom belementél már úgy is h nem fürdött előtte csak, hogy ne legyen sértődés. Egy normális embernek ha már szólni kell alapból, hogy fürödjön az milyen már. Nem hogy még ő van felháborodva. Nem is értem. Tiszta csöves már bocs :D
2017. júl. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 icu75 ***** válasza:
Ha nem érti meg akkor te se tusolj le, hanem ahogy hazaérsz a munkából ülj rá a szájára! Attól tuti megérti!
2017. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!