Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyikünknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek kellene engedni?

Figyelt kérdés

Mielőtt bejött ez a nagyon jó idő minden rendben volt. Viszont mióta meleg van, nagyon kellemetlenül érzem magam az izzadás miatt. A párom is, én is kicsit izzadósabb típusok vagyunk, munkahelyen főleg. Egyszer, ahogy hazaértünk, rögtön mentem fürdeni, éreztem, hogy muszáj. Páromat is megkértem, hogy szex előtt szaladjon el tusolni, erre kiakadt, hogy szex közben úgyis megizzad, utána megy majd, de ő nem fog kétszer fürdeni. Aztán csak letusolt, és közölte, hogy nem lesz most már semmi. Azóta nem nyaggattam vele, de most újra szóba hoztam, mert nekem kicsit kellemetlen az egész napi izzadság és a kosz, ami ránk ragadt. A reakció ugyan az volt, nem volt aztán este semmi.

Nem azt mondom, hogy undorodom, csak kellemetlen, és nem is esik olyan jól a szex így. Én vagyok túl 'higiéniamániás'? Melyikünknek kéne engedni a dologból szerintetek?



2017. júl. 21. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad! Nem is értem! Hogy várhatja el, hogy így kívánd? :/
2017. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem legközelebb így csináld, gyere szeretnélek tetőtől talpig lemosni a zuhany alatt. Vagy kipróbálnám milyen ha a zuhany alatt kényeztetlek szájjal :-) rögtön nem lesz sértődés, és tiszták is lesztek :-) 26L
2017. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

most mi olyan nagy dolog egy zuhanyban..? Sőt, sztem én kapnék az alkalmon és közös zuhany, ha már itt tartunk -.-


istenem, milyen emberek.......

2017. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Felvetettem ezt is, a közös fürdést, de a lényeg nála mégis azon van, hogy kétszer kell így fürdeni. Nekem úgy jön le már az egész, mintha lusta lenne hozzá, vagy már nem is tudom. :/

Jaj, ez lemaradt, 21/l, a párom 25.

2017. júl. 21. 22:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Izzadtan, büdösen qrni jó igénytelen. Kezet azért mos ha hazaér? Phejj.
2017. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy 12?


Melyikünknek kellenne engedni? Mi lenne ha normálisan állnátok hozzá mindketten ehhez a kérdéshez is? Mondjuk üljetek le és beszéljetek mint a normális emberek és jussatok közös nevezőre.


Ne már, nekünk kell megmondani,hogy hogyan ba#ál a pároddal?


Mert szerintem alap,hogy fürdünk,mosakszunk, erre én is kényes vagyok, de ha a barátomnak azonnal szexelhetnéke van, nem fogom elküldeni nagy tusolásra. Akkor inkább tus alatt d#unk, vagy megeggyezünk abban,hogy mivel senki sem szeret ragadva neki esni a másiknak munka után gyors elmegyünk zuhanyozni és utána bármikor mehet a szex. Ennyi.


19/L

2017. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hibákért bocsánat


19/L

2017. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló!

Nyilván megpróbáltam beszélni vele, de sehol nincs meg az a közös nevező. Az egyetlen, amit hajtogatni tud, hogy hülyeség, meg hogy minek menjen kétszer.

Tusolás közben is volt már, az rendben van, de most amiről szó van, az rendszeres, és nekem elég szegényes lenne minden nap csak tusolás közben szexelni.

A kérdést azért tettem fel, mert egyre inkább azt az érzést keltette bennem, amit fent is írtam, hogy higiéniamániás vagyok. De ahogy elnézem a válaszokat, ez a kérésem egyáltalán nem túlzás.

Tehát nem a megoldást várom a válaszolóktól, csak ha ezzel tisztában leszek, könnyebb lesz megoldást találni.

2017. júl. 21. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne fürgyé le! Szeretem ha büdös a picsä egy kicsit!
2017. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg te ne fürgyé' le kérdező, hanem várd meg amíg ő megfürdikk, te meg majd kicsit büdös a pi..a módra letepered, aztán majd megtudja milyen érzés.

Há de most komolyan mondom.

2017. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!