Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyi pia kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi pia kell ahhoz, hogy ledobjátok a gátlásokat?

Figyelt kérdés
Én pl nagyon szeretek sörözni, és kb tudom mennyi kell ahhoz, hogy ne legyenek gátlásaim. Persze nem viszem túlzásba. Nektek mi az a mennyiség, amikor mondjuk megcsókolnál valakit, amit józanul nem biztos, hogy megtennél? Lehet hülyén fogalmaztam...😀 19/F

2017. júl. 20. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A pia sosem tudja annyira feloldani a gátlást, hogy olyat tegyél amit nem akartál volna józanul is megtenni.

Pl ha egy kapcsolatban vagy és semmi pénzért nem csinálnád mással, akkor nem tudod annyira leinni magad.

HA viszont már fantáziálgattál, benne lennél néhány dologban, de józan fejjel ezt tagadod, akkor sokszor segít egy pohár borocska.

2017. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ajánlhatok 1 tankhajót?
2017. júl. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Annyit még sosem ittam, hogy ne tudjam éppen mit csinálok/hol vagyok/kivel vagyok stb..

De általában ha sokat iszok, akkor mindig vigyorgok, elmélkedek meg önfeledten táncolok. :D

2017. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!